Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy mondjam el a férjemnek...

Hogy mondjam el a férjemnek hogy nem tőle van a lány?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok és szinte biztos vagyok abban hogy nem az ővé a lány. Titkolni nemhiszem hogy tudnám mert a másik jelölt egy roma férfi. De bent van a pakliba hogy mégis az övé és akkor hiába minden...hogy tisztázhatnám vele? Vagy várjak szülésig? A romákon márszületéskor is látszanak "azok" a jelek?
2015. júl. 16. 17:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kamu.


Ha mégsem? Nézd, az én gyerekeim sötétebb bőrűek, mint a szomszéd roma nőé...még! De tuti, hogy változnak.

2015. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Mármint mi kamu?
2015. júl. 16. 17:53
 3/50 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem el, hogy te még nem láttál ilyen eseteket.
2015. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégis jó sötét lenne a gyerek. Gyanakodna a férjed?

Vagy vakon bízik benned?

2015. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
47%

Soah egy no sem tudhatja ki a gyerek apja aki egy honapon belul ket ferfivel halt.

Csak a genetikai teszt deritheti ki

ne paraz szules utan kiderul ha kiderul

2015. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
50%
4 es vagyok. Ha már eddig vártál vele, várj mindenféleképpen! Rokonok belelátják még David Beckham-et is, ha akarják! Nagyon sötét a másik fél? Láttam már néhány gyereket, eléggé látni már akkor is rajtuk, főleg a fiúk mogyija... fekete, mint az íccaka. Remélem a férjedre fog hasonlítani! De ez a stessz,amit átéltél, biztos nem jó a babának, ha fehér, ha fekete.
2015. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom hogy álltok anyagilag, de én szülés után csináltatnék egy tesztet egy diszkrét laborban (bár biztoan nem olcsó mulattság) de a bizonyosság bármennyit megér , főleg neked, hogy ne rettegj folyton, kié a gyerek és mikor derül ki. Mert mi lesz, ha pl teljesen rád hasonlít és nem tudod majd belőni az apát ránézésre?
2015. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Ő éveken át csalt ami kedrült. Ekkor úgy éreztem hogy visszakell adnom neki. Nemtud a félrelépésemről. Valószínű mindenképpen válok, mert nem normális. A másik fél nem annyira barna. Csak az a gond hogy a férjem eléggé fehét és énis. De hogy őszinte legyek jobban örülnék neki ha a gyerek a másiktól lenne. Ennek a patkánynak nem szívesen szülnék. Persze szeretni fogom hisz az én lányom. Csináltatok DNS tesztet, de gogalmam nincs hogyan tudnám elérni a barna férfit? (nem ismerem :( )
2015. júl. 16. 18:45
 9/50 anonim ***** válasza:
69%
Tálalj ki:) Ez lesz ám az édes bosszú:)
2015. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy nem szülnél a patkány férjednek, de mivel házasok vagytok az ő nevére kerül a gyerek, akármilyen színű is lesz. Nem nagyon értem, hogy kivel szúrtál ki leginkább...
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!