Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrés orvosok, sztk...

Szent Imrés orvosok, sztk rendelés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, van-e olyan Szent Imrés nőgyógyász, akihez sztk-ba lehet járni terhesgondozásra, viszont a szülésre fel lehet kérni. Dr Balogh Tibor, Dr Faludy ilyen volt, de Balogh már nem vállalhat külön szülést, Faludyról meg nem tudom, dolgozik-e még. 14 éve szültem nála.
2017. ápr. 21. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
dr. Tasi Róbert a XXII. kerületi sztk-ban (is) rendel és a Szent Imrében vezeti a szüléseket.
2017. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Faludy se vállal már.

Hát... Nem valami jó a felhozatal most az sztk-ban.

Nézzük csak, tehát ők vannak most a szakrendelőben:

dr. Balogh Tibor - ő nem vállal szülést

dr. Jimenez Ortega Luis German - ő vele volt rossz tapasztalatom

dr. Nyulasi Gábor - vele is volt rossz tapasztalatom

dr. Tamási Ferenc - nem ismerem és nem tudom, hogy dolgozik-e a Szent Imrében

Dr. Ruff György - szintén nem ismerem és nem tudom, hogy dolgozik-e a Szent Imrében

dr. Zsigmond Tamás - futólag találkoztam vele. közepesen szimpatikus. vegyes dolgokat írnak róla fórumokon, de legalább nem nagyon rosszakat. az én eddigi tapasztalatom is valami ilyesmi.


Így összegezve közülük vagy Zsigmond Tamáshoz mennék, vagy/és a másik két általam nem ismert orvosnak utánakérdeznék. Aztán utána döntenék. Ja és azt persze nem tudom, hogy közülük, ha valakit végül felkérsz, akkor nem irányít-e át automatikusan a magánrendelőjébe.

2017. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, Zs. T. sajnos a felkérés után célirányosan a magánban vár a vizsgálatokra :( Hát nem vagyok beljebb, de köszi, hogy írtál! Kár, hogy már nem lehet csak szülésznőd, mert én a negyediket csak szülésznővel szültem, és olyan gyorsan, hogy az ügyeletes orvos csak a születés után jött bemutatkozni. Hát lehet, hogy akkor már inkább beesek a szülészetre, legalább nem kell visszatartanom, amíg a fogadott orvos odaér!
2017. ápr. 21. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez dilemmam :( az első babát én is csak szulesznovel szultem es ugye ezt már nem lehet... De a maganrendelest+doki díja a szulesre+esetleg meg szuleszno (mikor tényleg pont ő lenne a lényeg ) kifizetni már jóval huzosabb. Hát én is fontolgatom,hogy legyen-e inkabb ugyelet. Meg lehet ,hogy jobban is jarnek. De a család lebeszelne. Hát,majd alakul még...
2017. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!