Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A rendelésen hol, és hogyan...

A rendelésen hol, és hogyan adjam oda a borítékot? A vizsgálóban a függöny mögött, vagy az asztalnál, az asszisztens előtt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha borítékot adnék, én a függöny mögött tenném, négyszemközt. Ha olyan az asszisztens, hogy ő is kap valamit, akkor nem probléma előtte. De ki tudja, hogy ugye mennyit kap, ha kap az orvostól... Jobb nem kínos helyzetbe hozni az orvosod, ha ilyen szinten fejezed ki a hálád.
2013. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az asztalnál adnâm.
2013. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
én elítélem a hálapénzt, és azt az orvost is, aki ELVÁRJA. Ilyen esetben az asszisztens előtt adnám (az a baj, hogy 10ből 9 orvos elvárja...)
2013. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azt a borítékot a boltban adnám az eladónak, mikor a kicsinek vásárolok mindenféle holmit..:) De ez persze személyes meglátás..:) Te szülsz, nem az orvos....Ő meg arra, hogy levezesse, és neked a legjobb tudását adja, felesküdött..Plusz fizeted a tb-t.Na mindegy..


Én 4-et szültem, elsőnél volt fogadott orvosom, akkor még adni akartam pénzt.Odaadtam, belenézett, azt mondta, köszönöm kávéztam, majd visszavettem a borítékot, és azóta se láttam..:):) :)Pedig ennek 13 éve, és akkor 30000 volt a borítékban...;):)

2013. jún. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a konkrét válaszokat. Én nem etikai eszmecserét akartam elindítani, arra külön topikok vannak.
2013. jún. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!