Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elég csúnyán forrt össze a...

Elég csúnyán forrt össze a gátsebem, ugye ez csak esztétikai gond, semmi több?

Figyelt kérdés

Eleinte azt gondoltam, hogy semmi gond, de egyszer csak azt vettem észre, hogy a vágás ami a "fenék" résznél van elég csúnya, rózsaszín, mintha szétnyílt volna és egy teljesen új bőrréteg nőtt volna ott, elég vékonynak tűnik, mintha bármikor szétszakadhatna, puklis is. Pont egy hónapja szültem. Fájni nem fáj, csak kicsit kellemetlen.

Mekkora gond lehet belőle?


2017. ápr. 28. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is olyan volt, kenegesd esetleg aloe verával, vagy esetleg bepanthennel.

A 6 hetesen kontrollon mindenképp mondd el a félelmeid, hatha tényleg valami gond van.

2017. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mindenképp rákérdezek majd.

De azért megnyugtat, hogy más is volt így. Idővel neked javult?

Igazából a kinézete nem zavar, csak az aggaszt nagyon, hogy annyira vékony ott a bőr

2017. ápr. 28. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
szexnel lehet zavarni fog eg huz faj
2017. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, alig látszik.

Az első lányomnál gátmetszés volt, a másodiknál semmi, ott nem is látták hogy volt már voltam vágva. Idővel majd javul, nekem is puklis volt és sokaig fájt is.

2017. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
En epp ezert nem szulok.:D
2017. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
En epp ezert nem szulok.hogy ne legyenek ilyen gondjaim:D
2017. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Vegul is igazad van egy uj ember elete nem er meg egy kis kellemetlenseget.
2017. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, most kicsit megnyugodtam. Remélem nálam sincs semmi komoly gond.

Hát ha emiatt nem szülsz az a te döntésed, nekem ennél ezerszer több gondot és fájdalmat is megérne a kisfiam

2017. ápr. 28. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

"Vegul is igazad van egy uj ember elete nem er meg egy kis kellemetlenseget."


Nekem egyik ismerősöm mondta, miután elmeséltem neki, hogy mi lett velem odalent, hogy ő azért akar császárt, mivel neki lesz nagyon maximum 3 gyereke, de az is lehet, hogy csak egy, ellenben több ezerszer szexel életében még ezután szóval nem kérdés, hogy az alfele mire való és milyen állapotában kívánja megőrizni. Én mondjuk kicsit úgy voltam vele, hogy erre miért nem gondoltam én is, mivel nekem nem csak a hüvelyemet kellett stoppolni. :( Alakul még sokat kérdező, de mindenképp kérdezz majd rá az orvosnál is.

2017. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos a csaszar sokkal tobb nem lathato komplikaciot okoz mint egy gatseb.

Osszenovesek a meh hozzano a holyaghoz hegesedes a hashartyan es mas szerveken stb stb.

30 eves baratnom 2 csaszar utan egyfolytaban verzett fajt oka a meh seben kialakult verrel minden honapban megtelo talyog

Mehet kivettek sajnos es annyi osszenoves volt a hasaban hogy tobb orat operaltak.

Nem veletlenul szulunk huvelyen keresztul es a nok tobbsege teljesen rendbejon szules utan ott alul is semmi gondja nem lesz a szexel.

Csaszart pinakolada kimeletbol kerni boduletes butasag.

2017. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!