Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom, hogy ez a...

Honnan tudom, hogy ez a nyákdugó volt vagy a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
Wc-n voltam és fehér foltot láttam a bugyimon amit le lehetett törölni. Szagtalan volt.
2017. máj. 4. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak folyás volt. Magzatvíz átlátszó, a nyákdugó meg lehet rózsaszínes, barnás, átlátszó, kocsonyás cucc.
2017. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a folyás az baj?
2017. máj. 4. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha színtelen volt, és nincs semmi fertőzésre utaló tüneted (pl viszketés, stb), akkor nem hiszem, hogy baj van, de azért említsd meg az orvosnak!
2017. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A nyákdugóról egyből tudni fogod, hogy az, hidd el :)

én a ragasztópisztoly rúdjához tudtam hasonlítani, mikor találkoztam vele :D (nyilván lágyabb kivitelben) :D

2017. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nálad épp így volt, de nem mindenkinél ilyen!!! Nekem pl napokon keresztül jött valami narancssárga cucc, és nem tudtam, hogy ez az, mert kb úgy képzeltem el, hogy egyben van, de nem! Onnan tudom, hogy mégis az volt, mert akkor mentem egy vizsgálatra az orvoshoz, 37 hetesen. Ő mondta, hogy látja ezt??? Ez a nyákdugó és pár napig is eltarthat. Ehhez képest, első gyerekként 2 nappal túlhordtam. Szóval...
2017. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem végül nem az volt, de még mindig semmi, pedig ma van a betöltött 39. hét.
2017. máj. 7. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, hogy a nyákdugó távozása után hetek is eltelhetnek a szülésig..
2017. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!