Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozása után mikor...

Nyákdugó távozása után mikor folyt el a magzatvíz és indult be a szülés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2 nap
2016. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hétre rá indult be a szülésem, magzatvíz a szülőágyon kitolás közben folyt csak el :)
2016. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az első kisfiamnál nekem reggel távozott a nyákdugó,este elfolyt a magzatvíz :)
2016. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy mikor távozott a nyákdugó.
2016. máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nyákdugó részletei távozhatnak jóval a szülés megindulás előtt is (hetekkel-hónapokkal), ha az egész mennyiség eltávozik, 72 órán belül megvan a baba.

Ezt a szülésznőm mondta, nem én találtam ki. :)


Nekem volt olyan szülésem, amikor nem találkoztam vele, és kettő olyan, amikor 2 nap múlva indult, addig folyamatosan távoztak a darabkák, enyhén már véres környezetben.

A magzatvíz csak egyszer folyt el, a másik kettőnél fájásokkal indult.

2016. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nelem szerdai napra esetz a 39. Het aznap vtam nodokinal... Aki manualisan is meg vizsgalt. Estere mar igy ereztem,h folyik/szivarog a magzat viz. Nyakdugo nem ment el elotte. Be mentunk a korhazba megvizsgaltak,haza engedtek, he ez nem magzat viz.... Csut reggelre mar veres nyak tavozott belolem folyamatosan... Megint korhaz megint vizsgalat,meginta haza.... Csut este mar fajasaim lettek...de el tudtam aludni... Mar betet kellett... Mert volt kis mennyisegu ver,meg viz... Pentek selutan megint korhaz..akkor mar bent tartottak... Szombat reggel 4.15kor meg lett a lanyom... A napokban neztuk a zarot..mert a doki kerdezte,h ferozest kapott e a lanyom a szulesnel? Mondtam,h bem tudok rola... Pedig a zarora az van irva,h vert vettek tole fertozes gyanuja miatt... Es kapott is antibiotikumot! Amirol en nem tudtam!! Ennyit arrol,h allandoan haza kuldtek! Valoszinu meg kellett vna inditani a szulest! Mert szerintem felul repedhetett meg a burok... De akarhanyszor be mentunk a korhazba,mindig szulszeno vizsgalt... Orvos nem! Na az a lenyeg h eltelt 4 honap es mkk egeszseges a lanykam! :)
2016. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!