Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki programozott császárral...

Aki programozott császárral szül/szült. Mi -okból volt szükséges?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Homozigóta Leiden mutációm van, esélyem se volt szülni sajnos, pedig szerettem volna:-(
2017. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Farfekvèses volt a baba, plusz vesemedence tágulat kezdett kialakulni. 36+3 volt, amikor megvolt a császár.
2017. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Farfekvés miatt írtak ki császárra, de az utolsó napokban nagyon felment a vérnyomásom, befektettek, és mivel nem tudták levinni, de a baba már érett volt, megcsászároztak 2 nappal korábban. 38+4-re született így a kislányom.
2017. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
24 órát vajúdtam, Megakadt a feje, nem tágultam, de jobb is mert egyszer a nyakára egyszer a lábára volt a köldökzsinór csavarodva. Hozzá tenném hogy nagyon vizesedtem és magas volt a vérnyomásom.
2017. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző terhesség alatt toxémiás voltam és császár volt, így 2 évvel később, bár most semmi gondunk nem volt, automatikusan program császár lett volna 39+0-nál, de 38+6-on megindult a kiscsaj kifelé. A császár maradt, csak kicsit előbb.
2017. máj. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mehszajon tapado mehlepeny miatt merült fel. De szerencsere 3. trimeszterre már "elmaszott" onnan. Viszont ez nincs mindenkinél így,ha a vége felé is marad akkor programozott császár kell,mert a vajúdás is veszélyes.
2017. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsö baba volt, farfekvéses. Betöltött 39. Hétre irtak ki,35+6 ra érkezett. Spontán elfolyt a magzatvizem.Igy is császár lett ugye mert ugyan ugy a medencémben csucsult :)
2017. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!