Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár vs...

Programozott császár vs hüvelyi szülés? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2éve hüvelyi szülésem volt, rettenetes élmény, majdnem 1 napig vajúdtam. Fogadott dokink akkor sajnos nem volt.

Most azon gondolkodom, hogy fogadok szülésznőt és orvost is, de a max keret 100 ezer forint lenne. Így megfelezném a szülésznő és orvos között.

A másik alternatíva, hogy csak orvost fogadok, akivel lebeszélem a programozott császárt, így neki egyben odaadnám a pénzt.

Nem a kényelmességet nézem, tudom, hogy császár után lehet, hogy kicsit rosszul leszek, de a szülést úgy mint két éve fix hogy nem fogom végigcsinálni mégegyszer.

Tudnátok ajánlani orvost aki a Kenézyben dolgozik, és rendes, megértő?


Köszönöm a válaszokat


2017. márc. 30. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Picit off, de a Kenézyben nem tudsz szülésznőt fogadni, csak orvost.
2017. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Komolyan?? :( ezt nem tudtam :(
2017. márc. 30. 12:31
 3/20 anonim ***** válasza:
Off: Debreceni tarifákhoz nem értek... de nekem a császár sült el olyan rosszul, hogy a másodikat természetesnek szerettem volna. Aztán eü. indokok miatt mégis programozott lett volna, de a baba nem várta meg az időpontot, így amíg sorra kerültem egy éjszakát vajúdhattam is (bár ezúttal minden jól alakult). Megértem, ha lelki okokból császárt szeretnél, de olvass utána a kockázatainak is és mérlegelj.
2017. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Az elsovel 19 órát vajudtam. A masodik megvolt 3 óra alatt pedig jóval nagyobb lett. Nem tudhatod mennyi lesz, de az orvos nem biztos hogy alapos indok nélkül csinál programozott császárt. Legalábbis ez lenne a helyes. A császár nem jó. Se neked, se a babának. Életmentő. Jó hogy meg tudják csinálni. Nekem van több császáros anyuka ismerősöm. Kivétel nélkül mind sajnálja hogy úgy alakult. Az is aki először természetes úton szült. A második babaval tapasztaltabb vagy, a testednek se új, biztos hogy gyorsabb lesz. Sztem fogadj orvost akiben megbizol és az is sokat tud segíteni. Beszélj csaszaros anyukakkal. Utána nem kicsit fogsz fájni... Sztem le fognak beszélni
2017. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Program császárt tuti nem fog egy doki se elvállalni 50 ezer ft-ért.. Plusz akkor felesleges a szülésznő, jó nekem is volt mert alapból fogadtam, és sürgősségi császárom volt, de igazából csak utána tudott segíteni lepedőt cserélni meg műtét előtt beöntésnél de meglettem volna nélküle, inkább csak dokit fogadj ha császárt szeretnél.

Én nem ítélkezek ez miatt ,igaz csak császárba volt részem de nem volt vészes a dolog, és egész hamar felépültem belőle. Legrosszabb élmény hogy nem indult be a tejem és a vele járó szenvedés, de ha nem hagyod el magad és felállsz,sétálsz akkor hamar felépülsz műtét után.

2017. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

100ból nem fog kijönni a kívánság császár....

Debreceni tarifák: 10.000/vizsgálat(6 darab)

szülés:80.000

kívánság császár: 100.000

2017. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem programozott császár nem fog kijönni még 100 ezerből sem.Annyit egy jobb doki meg kap egy hüvelyi szülésért. 200-300 ezer a minimum,magán kórházban fél millánál kezdődik.
2017. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2017. márc. 30. 21:06
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy számokkal dobálóztok. Szerintem meg lehet kérdezni a fogadott orvosodat erről, de ha nincs probléma nem szeretik ezt. Ez a 2-300 ezer Pesten elképzelhető, de Debrecenbe nem hiszem.
2017. márc. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Pesten fél millió körül,csak videken 200-300
2017. márc. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!