Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4napja szultem azota nem volt...

Csillka kérdése:

4napja szultem azota nem volt szekletem, tutti tipp? Aranyer van nem veszes a gatvagas viszont elegge fajdogal. Olyan valami kene ami nem hashajto de laza szekletet csinal. Valami otlet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a kórházba nem adtak rá semmit? nekünk 2. nap adnak, ha nincs széklet...
2017. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva, szilvalekvár,
2017. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kavé használt.
2017. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kefír,joghurt,actimel.De ha ezek sem akkor glicerines kúp
2017. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines kúpot adtak nálunk a kórházban, az elég baráti megoldás, anyatejbe nem megy át és kb. 10-20 perc múlva hat.
2017. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 2.napon a kórházban adtak egy bogyót, ami nem hashajtó volt, de lazította a székletet, és másnapra jött meg a hatása. Sajnos a nevét nem tudom.


Amivel viszont otthon nyugodtan próbálkozhatsz, az a napi pár kanál szikvalekvár, sokan esküsznek rá. Nekem sajnos semmi nem használt az első hetekben, csak a glicerines kúp. Nem szívódi fel, a babának nem árt, ha szoptatsz, tehát nyugodtan használhatod ha nagyon nem megy a dolog.

2017. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Reggel éhgyomorra 1 deci Hunyadi gyógyvíz. Nekem a dokim javasolta ezt, mikor első baba után nem akart összejönni a széklet. Bevált.

A masodik babánál elég volt sok szilvalekvár (házi, jó sűrű).

2017. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem gyumolcslé és kávé kombó vált be meg napi 2x joghurt.
2017. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A sok rost a fontos! Tegyel 2-3 evokanal utifumaghejat egy pohar vizbe es keverd ossze. 1 perc alatt bezselesedik, es mar eheted is. Fontos hogy melle igyal elegendo foltadekot.


Ettol lagy lesz a szeklet!

2017. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb adag magnézium is lazítja a székletet. 1000-1500mg már hatásos. De egyéni ezékenységtől függ.


Ezen kìvül egy nagykanál olaj (ét,olíva,halolaj) éhgyomorra reggel, az is bejöhet.


De amit a többiek írtak azok is jók.Van miből válogatni.

2017. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!