Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE II. szülészetén van...

A SOTE II. szülészetén van egyágyas szoba, ha igen mennyibe kerül és milyen az "ellátás"?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. 10000 Ft/éj. Első szülőknek nem ajánlják ugyan, de Neked kell tudnod. A szobák 4-5 ágyasak, de én ezt nem tartom szörnyűnek. Kb 2 hetem van még szülésig, és sztem jobb együtt lenni másokkal, biztos tudnak jó tippeket adni, segíteni. Az egyágyasban meg magad vagy egész nap, ráadásul ha jól tudom, másik szinten van, mint a többi szoba (meg a csecsemősök!), tehát ha gondod van, állandóan rohangálhatsz a másik emeletre! 3 napot sztem ki lehet bírni többágyasban is, azt a 30000 Ft-ot inkább a gyerekre költöm! Persze ez csak az én véleményem, Neked kell eldöntened, meg nem is ez volt a kérdésed! :) A szoba amúgy elég kicsi, de én is csak hallomásból tudom, mert még előttem van a szülés, a szülőszoba + egyéb meglátogatását meg sajnos nem tudtam megoldani. :/

Ja, és egészségpénztárra is kérheted a szlát.

Ennyit tudok segíteni, talán lesz más, aki tapasztalatból ír majd választ! :)

2008. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de nem magam miatt kérdeztem! Nekem még 3 hetem van hátra és szerintem jobban megy az idő társaságban, pláne ha tapasztalatokat is cserélhet közben az ember.
2008. okt. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!