Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Komáromi szülészeten van...

Komáromi szülészeten van olyan szoba, ahol egyedül lehetnék a babámmal, max egy szobatárs?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. jan. 19. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Komáromban reggel kb. 1/2 6-tól veled van a baba az utolsó szopiig (este 9), reggeli szopi után vissza kell vinni az újszülött osztályra, őket megnézi a gyerekorvos, a mamáknak meg vizit van - utána újra ki lehet hozni. De éjszakára nem marad kint a baba. Azt vallják, h éjjel pihenj, amíg tudsz - és mennyire igazuk is van:)

Ja, és napközben is bármikor visszaviheted, ha netán látogató jön, vagy csak pihenni szeretnél kicsit - mondjuk én mindig maximálisan kihasználtam minden percet, amit vele tölthettem:)

2010. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és 2 ill. 3 ágyas szobák vannak. Én is a főorvos "betege" voltam, 3 ágyas szobában. De nem is kérnék egyágyast semmiképpen. Azért kell egy kis társaság - főleg, h itt a látogatáskor (akkor is, ha nincs influenza vírus) nem mehet be senki a szobába a babához. Ha látogatód jön, megmutathatod a babát, aztán visszaviszed a csecsemősnek és kimész beszélgetni.

Miért szeretnél ennyire egyedül lenni?

2010. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Olyan szoba(vip)van a komáromi kórházban,ahol lehet látogatókat fogadni és csak én lennék a szobában,esetleg egy szobatárs?Azt tudom,hogy 4 ágyas szobák vannak,de ha lehetne én egy ágyast kérnék.Nem vagyok különc,csak tudomásom van róla,hogy egy számomra ellenséges hölgy is akkor fog szülni,amikor én,és szeretném őt elkerülni,amennyire lehet.

2010. jan. 19. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Van fogadott orvosod? Akkor vele esetleg megbeszélheted. Nem tudom mikor fogsz szülni, reménykedj, h ne legyen látogatási tilalom!

Amúgy, amikor a szobát megkapod, megnézheted, h ki van még ott, v ha te vagy az első, akkor kérheted, h egy bizonyos embert ne tegyenek melléd...

De akkor is azt mondom, h nem mehet be a rokonság a szobába, ki kell menned a társalgóba, ha jönnek hozzád. Te sem örülnél, ha a szobatársad látogatói elözönlenék a szobát, nem?

Lassan egy éves a babám, akkor ez volt a "házirend". Bár akkor is épp látogatási tilalom volt - visszagondolva örültem neki, mert nem volt átjáróház a kórházban. A férjem minden nap jött, bár a látogatási tilalom miatt ő csak szüléskor látta a picit!

2010. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,van fogadott orvosom.Megpróbálom megbeszélni vele,hogy x-nét ne tegyék velem egy szobába,mert abból jó nem fog származni.

Köszönöm,hogy időt fordítottál a kérdésemre és gratulálok a Picurkátokhoz!Üdv.Kata

2010. jan. 19. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi!

Nem tudom mennyi időd van még a szülésig, de pihenj sokat, ha teheted! Utána pedig könnyű szülést és boldog babázást kívánok Neked!

2010. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!