Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem, sajnos végig...

1 hete szültem, sajnos végig repedtem, méhnyak, hüvely, és persze volt gátmetszés is, nagyon fáj, mivel lehetne kicsit enyhíteni?

Figyelt kérdés
Pisiléskor is fáj,nem tudom ez normális ,mondjuk gondolom feszül ott minden,de aggódom.
2010. máj. 16. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Kamillás lemosás segíthet.
2010. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is hasonlóképpen szétszakadtam szülésnél. Nagyon tud fájni a varrat, na meg jól össze is zúzódik ilyenkor ott lent. Nekem a fagyasztott borsó (mivel pergős) segített. Zacskóstól betekered egy tiszta rongyba és azzal borogatod. Kellemesen felfekszik rá. A fájdalom viszont pisilésnél nem jó. A varrat fáj olyankor? Ha viszont csíp és esetleg lázad is lenne,menj orvoshoz.
2010. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Aloe vera first sprayt vegyél a dm-ben (ott olcsóbb) vagy gyógynövényboltban, és azzal fújd magad. Pár nap alatt helyrehoz. Kitartást, boldog babázást :
2010. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
aloe vera first spray-t ajánlják mindenhol, érdemes lenne kipróbálni!
2010. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kipróbálom az aloe verat.
2010. máj. 16. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a borsót a doki javasolta. Az aloe first iszonyatosan tud csípni. ;D
2010. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hüv4elyem kétoldalt reped, méhnyak is sérült, hosszú gátsebem lett. Aloe Vera Firts két nap alatt elmulasztotta a fájdalmat.


Jobbulást!

2010. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is igy jártam,teljesen szétrepedtem,nagy gátmetszéssel vákummal jött ki a baba:-((Köszönöm a válaszokat,most kamillával mosogatom,holnap vesz valaki egy ilyen aloe vera sprayt.
2010. máj. 16. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha van esetleg Bioptron lámpád próbáld meg lámpázni, nekem segített.
2010. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia en is vakummal szultem angliaba,de nem tudom hogy repedtem-e belul mehnyak huvely,viszont szeritem meheloreesesem lett, mivel nem latni a huvely nyilasom, errol tudsz-tok valamit? ja koromvirag forrazattal torolgesd at naponta 3-4szer a sebed kivulrol.
2010. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!