Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül most egy szülés?

Mennyibe kerül most egy szülés?

Figyelt kérdés

Akinek az orvosa fix összeget mondott, az mennyi volt?

Illetve akié nem mondott, ő mennyit adott az orvosnak?


2017. máj. 14. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Nekem 3 gyerekem született ügyeletes orvosnàl

Egy fillért nem kaptak de ha lett is volna inkább a gyerekre költöttem volna ,aki ad az egy nem normális!!!😉

2017. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azt is a gyerekre költöm, hogy "felfogadom" az orvost, aki odafigyel ránk és nem tojják le a fejünket. Kismillió komplikáció lehet. Ügyeletes orvosból, szülésznőből meg könnyen ki lehet fogni olyat, aki cseszik az emberre.

A gyereknek meg megvan mindene.

2017. máj. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Elsö szülésemnél elöre megmondta a doki h 70et kér. Most másodjára is nála szülök,azota felment a tarifa, 100at kér. Ez van. Kifizetem,mert nekem megéri azt a nyugalmat h tudom h számithatok rá bármilyen helyzetben. Ja, és ne gondoljátok h számlát ad...
2017. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Leszarom hogy full nullára lepontoztatok!!!!!
2017. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is letojjuk, hogy neked mi a véleményed arról, aki ad pénzt!
2017. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondott arat, de mivel fogadott ezert termeszetesen adok neki. Nagyon sok helyen olvasom hogy a 10*eset illik adni tehat 80at, a szulesznom is fogadott, neki 30-40re gondoltam max
2017. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
SZERINTEM EZ EGYÉNI, KI AHOGY JONAK LÁTJA. NEKEM NEM VOLT SE FOGADOTT DOKIM, SE FOGADOTT SZULESZNŐM, ÉN IS UGYELETESNÉL SZÜLTEM, KÉTSZER IS ÉS A HARMADIKAT IS SZERINTEM ÜGYELETESNÉL FOGOM MEGSZÜLNI. ÉN SEM FOGOK ADNI PÉNZT ÉRTE. JA AZ ELSŐT ANGLIÁBAN SZÜLTEM, ORVOS NEM IS LÁTOTT, SZÜLÉSZNŐ VEZETTE LE A SZÜLÉST, ÉS BORZALMAS ÉLMÉNY VOLT AZ UTÁNNA VALÓ PÁR NAPI ELLÁTÁS IS( PEDIG BESZÉLTEM ANGOLUL), A MÁSODIKAT CELLBE SZÜLTEM, ÉS CSODÁS ÉLMÉNY VOLT.
2017. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!