Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, akinek nem jött...

Evettke13 kérdése:

Szülés után, akinek nem jött meg a teje és a gyermekágyi folyás után megjött az első menstruációja azok tampont használták vagy még betétet?

Figyelt kérdés
Ugye 5hete szültem gyermekágyi folyásom már el múlt ès most meg is jött az első menseim ,és az érdekelne hogy ilyenkor lehet e már tampont használni begyogyult e minden aminek be kell stb? Egèszsègi szempontból lehetne e? Dokitól nem tudtam megkèrdezni mert a 6hetes kontrollon még ugye nem voltam !?

2017. máj. 21. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes kontrollig semmiképp ne használj tampont!
2017. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betétet.
2017. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ . azt használok most is csak nagyon utalom és mondom rá kerdezek
2017. máj. 21. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

A hat hetes kontroll után ha mindent rendben talált a doki akkor már használhatod.addig ne :)

Én is használtam már utána

2017. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szoptatok mégis megjött....betétet használok míg doki nem lát.de így 6 hetes kontrollra se megyek csak később az fix
2017. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!