Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van lehetőség 3. babával való...

Van lehetőség 3. babával való császár során hasplasztikára?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy Magyarországon vajon van-e arra lehetőség, hogy mivel már a 2. gyermekemet követő császár után rettenetesen megnyúlt a bőröm, hogy a 3. császárnál a műtét során egyben rendbe is rakják a bőrt? Nyilván plasztikai sebész bevonásával, gondolom nem a szülész orvos végezné :) Logikus lenne, hiszen ha már úgyis altatnak/érzéstelenítenek, vágnak, akkor nem kéne ezt pár hónap múlva újra végigcsinálni.

2017. máj. 23. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Magánkórházakban szerintem van erre lehetőség.
2017. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most teljesen laikusként válaszolok: nem tudom, lehet-e, mert a méhed hosszú idő alatt húzódik csak vissza, tehát a műtét alatt a bőrödet feszesre húznák úgy, hogy még a megnagyobbodott méhed van alatta. Nem tudom, lehet-e ilyet. Remélem érthetően írtam le.


Kíváncsian várom, esetleg hozzá értőbbek válaszát, hogy lehet-e ilyet.


Meg hogy császáros műtőben plasztikázzanak (vagy műtő-műtő? mindegy?). De lehet, hogy klinikán kivitelezhető.

2017. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem válaszoló véleményét.Szülés után egyből nem hiszem,hogy megcsinálják,értelme sincs,hiszen a hasizom nem megy vissza egyből,amint kibújik a baba.
2017. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is a #2-es válaszolóval.
2017. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kérdést orvosnak tettem fel (szülésznek és plasztikai sebésznek is), határozott nem volt a válasz, 12 hónappal szülés után kerülhet rá sor, akkor lehet olyan munkát végezni, amit utána nem kell korrigálni...

Remélem, tudtam segíteni. :-)

2017. jún. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!