Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten van fizetős egy...

Kecskeméten van fizetős egy ágyas, vagy családi szoba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Nincs.

Magánba az van amit akarsz.

Miért mi baj van a simaval? 3 napot ki lehet bírni

2017. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudok róla, hogy magánban az van, amit akarok, azért is tettem fel ezt a kérdést, mert összehasonlítom, hogy hol mi van, melyik mennyire jön ki a végén és az alapján fogok választani, hogy az árkülönbség megér-e nekem annyi pluszt, amennyi pluszt nyújt a magánkórház.


De például azért is fontos az egy ágyas, hogy nehogy egy ekkora taplóval rakjanak össze, mint te. :)

2017. máj. 26. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! Az utolsó mondatod annyira igaz!!!! :D :D
2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért lennék tapló?azért mert megírtam a véleményem?

Írtam hogy menj magábkórházba,ott minden szinten jobb az ellátás.

És bocs de a válaszomból nem lehet lehszűrni milyen ember vagyok.....

2017. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
De Bocsi hogy én legalább írtam Neked hogy nincs...
2017. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a véleményedet kérdeztem, hanem azt, hogy van vagy nincs. Mivel egyedül képtelen vagyok lenullázni, ezért gndolom az összes többi olvasód is így gondolta, mikor pirsat nyomott. Ha annyit írsz, hogy nincs, az hasznos lett volna, de azzal, hogy utána büfögöd két tőmondatban, hogy ki lehet bírni, meg magában az van amit akarsz, és mi bajod vele, az színtiszta tapló kötekedés.
2017. máj. 27. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
A régiben én úgy tudom, hogy volt. Ezek szerint mióta átköltözött nincsen. Nem tudom mit kell egyből magánozni, meg bírja ki, aki ingyen megy. Egy csomó más kórházban is van ilyen lehetőség + x ezer forintért, hogy "alapítványi szoba". Mi olyan érdekes azon, hogy valakit érdekel milyen lehetőségek vannak?
2017. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj de most jut eszembe hogy van szerintem mert mikor szülésfelkesziton voltam(amikor körbe mutatnak mindent) akkor egy olyan szobába mentünk be ahol egy ágy volt... Szerintem érdeklődj a dokidnál Ő lehet hogy tudja.
2017. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!