Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórház, fizetős gyermek...

István kórház, fizetős gyermekágyi szoba, tapasztalatok, ára?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen szobában voltam 10.000/éjszaka nekem jó volt így!sokan mondták,hogy főleg első babánál ne menjek ilyenbe nincs kitől tanácsot kérni,beszélgetni.. és mindig másik kórteremben fogok lógni!már akkor legyintettem h biztos hogy nem....és nem is lett így nagyon jól elvoltunk a kicsimmel és az apukájával hármasban!A wc re nem kelet várni,takargatni magam mert mást látogatnak stb...mire vagy kiváncsi?írok szívesen!
2012. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :-) néhány éve az istvánba szültem császár után 3 ágyasba kerültem, de sajna volt ott egy anyuka és a családja aki nem tartotta be a szabályokat, és a család reggeltől estig ott volt náluk, szoptatás, átöltözés, stb... nem volt egyszerű, nem vették figyelembe, hogy a császáros anyukák alig bírnak kimászni az ágyból, át kell néha öltözni, fejni a tejet stb... szóval elég kellemetlen volt :-( nekem. Előre láthatólag van még 6 hetem, de ez kiszámíthatatlan, előre le kell foglalni a szobát? Hogy működik? Köszönöm a választ !!
2012. júl. 20. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
na épp ezért szerettem volna 1 ágyasba kerülni amit leírtál...sajnos szerencse alapon megy a dolog!!!nem lehet foglalni...mikor bekerülsz a szülőszobára jelezni kell,hogy 1 ágyasba szeretnél kerülni ezt felírják és ha épp van szabad szoba azt "foglalják neked" 3 ilyen szoba van tényleg vakszerencse a dolog!
2012. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,nagy szerencse kell hozzá.

Én is ott szültem nem jött össze,barátnőm 2x szült ott szintén nem jött össze.

Óriási szerencse,erre szerintem ne alapozz.

Ha szeretnél egyágyas kórtermekbe,szebb szobákba menni javaslom az Imrét vagy a János kórházat.

2012. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Szent Imrében voltam egy ágyasban 2009 októberében. Az ablakon süvített be a szél, 3 nap volt, mire meg bírták csinálni, pedig első nap egyből szóltam. Második nap már tüsszögött a gyerek éjszaka, úgy vittem be a csecsemősökhöz, hogy megfagyunk a szobában. Ennek ellenére simán kifizettették velem az árát.
2012. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!