Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mivel indult a szülés?...

Kinek mivel indult a szülés? Fajasokkal vagy elfolyt a magzatviz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Nekem magzatviz elfolyassal.


De kerdeznek valamit (es tenyleg erdekel, semmikotozkodes! Mi ertelme az ilyen kerdeseknek? Hiszen ilyen es olyan valasz is fog erkezni, elvegre valakinek igy, valakinek ugy. Mi a kerdes celja? Elvegre hiaba irjak 12-20 aranyban hogy magzatviz, az Rad nezve jelent valamit? Attol Neked meg ugyanugy barmelyik lehet :))

2017. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából csak úgy érdekel, semmit se jelent, de hát ez itt egy olyan oldal, ahol bármit megkérdezhet az ember vagy lemaradtam egy kisbetűs részről, ahol azt írja, hogy nem tehetek fel olyan kérdést, amire nem feltétlenül lehet 100 %-osan pontos választ kapni? :) mert akkor elnézést, Bocsánat, többé nem fordul elő :)
2017. máj. 29. 11:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem fájásokkal indult.
2017. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge és nagyon ritka fájásokkal. Az első 5 órában nem is gondoltam, hogy szülés lesz belőle. Összesen 13 óra volt, az utolsó fél órában repesztettek burkot.
2017. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvíz, majd a kórházban kb. 1-1,5 óra múlva jött az első fájás.
2017. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell megsertodni, teny hogy sok ezerszer ertelmetlenebb kerdes van, de azoknal is oszinten erdekelt mindig, hogy unatkozasbol irtak ki vagy valaki elhuszi hogy egy 20 valaszos ministatisztika megmutatja a jovojet :) Es hidd el, mindkettore akadt pelda!

Hogy konkretumot irjak: par hete valaki megkerdezte, menstruacio elott 6 nappal lett-e valakinek pozitiv tesztje. Egyvalaki azt irta hogy neki pont akkor lett halvany pozitiv. Erre a kerdezo oromkodve irta, hogy jaj de jo akkor vesz egy tesztet mert epp azon a napon van, es ha terhes akkor a valasz szerint neki is pozitiv lesz........azt hittem dobok egy hatast :)


A tobbi meg altalaban arra alapoz hogy ha 2-vel tobben irtak az egyik megoldast mint a masikat a ket lehetoseg kozul akkor neki maganak is nagyobb eselye van arra. Magyarul pokoli butasagok szoktak a celok lenni ilyen kerdeseknel.


Tolem barki megkerdezheti kivancsisagbol hogy 22 valaszolobol hany vadidegen szult csaszarral es hany vadidegen termeszetes uton, de ertelem ezek mogott nincs, es gondoltam hatha egyszer valaki felvilagosit hogy valoban van az ilyen tipusu nulla informaciotartalmu (legalabbis aketdezokre nezve) kerdeseknek. Mert az oldal AZERT van hogy megkerdezzem amit nem tudok, tanacsot kerek. De ez nem az. Szeretnem egyszer megtudni mi az ertelmuk akkor :)

2017. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű kíváncsiságból is fel lehet tenni egy kérdést, vagy esetleg fel lehet használni a statisztikát pl szakdolgozatban. Nekem az első szülést indították. Második fájásokkal kezdődött reggel, közbe ment a nyákdugó, este már kb 5 perces fájásoknál elfolyt a magzatvíz. Harmadik keményedéssel indult, de már sz utolsó hetekben minden este 10 percrnként keményedett, aztán reggelre elmúlt. Aznap már reggel egyre sűrűbben keményedett.
2017. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez sokkal értelmesebb kérdés, mint az, hogy lett-e valakinek menstruáció előtt 6 (!) nappal pozitív a teszt... TÉNY, hogy akkor még ki se mutatja a teszt (hacsak nem egy sokkal korábbi aktusból van a terhesség), itt viszont TAPASZTALATOKAT vár a kérdező, nem tényeket.

Speciel engem is érdekel, kinél hogy volt, csak mert nemsokára én is szülök. Tudom, hogy nincs 2 egyforma szülés, mégis érdekel. Nincs ebben semmi rossz szerintem.

És higgyétek el, hülye kérdések nélkül is meg tudtam venni magamnak anno a terhességi tesztet. :)

2017. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fájásokkal. A magzatvíz a tolófájásoknál folyt el mindkettőnél.
2017. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első magzatvíz elfolyással,2. és 3. fájásokkal.
2017. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!