Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek fájásokkal vagy magzatv...

Nektek fájásokkal vagy magzatvíz elfolyással kezdődött a szülés?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok melyik a gyakoribb. Rengeteg fájásom van, de néhány óra után mindig elmúlnak, pedig olyan erősek hogy nem tudok másra figyelni, meleg víz se segít. Félek hogy amikor tényleg itt lesz a szülés ideje, akkor nem fogok időben beérni a kórházba, mert azt fogom hinni, hogy ezek megint csak 'jóslók'. Jobb lenne, ha elfolyna a magzatív, az legalább egyértelmű.

Nektek hogyan volt? Ha fájással kezdődött, akkor hány óra után mentetek a kórházba?

37hkm


2016. júl. 30. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvíz folyt el előbb, 39.héten. En azonnal mentem a kórházba, mivel egyedul voltam itthon, plusz programcsaszarra voltam kiírva két nappal későbbre.
2016. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is mindig erről ábrándoztam. 4-szer szültem, 3x fájásokkal indult. Még ha a legelején hasonlít is a jóslóra, az első alkalommal, amikor "bedurvul", azt fogod mondani, hogy na ez az! És indulhattok is. A negyedik nem így indult ugyan, de ott a doki rásegített... nst-re hívott be amikor ügyeletes volt, és utána megvizsgált. Akkor ugyan kinyílt a méhszáj már 2 ujjnyira(előző héten zárt volt), 2 nappal terminus előtt voltam akkor. És (szerintem) a doki, mikor megvizsgált, furfangosan megrepesztette a burkot. Mikor vizsgált, mondta, hogy hát ez két ujjnyi méhszáj, és mikor kivette a kezét, hozzátette, hogy és nem csak, hogy kétujjnyi, de a víz is folyik, és akkor tényleg elkezdett folyni, szoval tutira ő volt az.... de én ennek nagyon örültem!!! Mégis, utána jöttek csak órákkal a fájások.
2016. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
elsővel reggel kezdődtek a fájások, nem hasonlítottak a jóslókhoz :D 11 óra vajúdás után indultunk a kórházba 3-5 percesekkel
2016. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Inditották.
2016. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elkezdett folyni a víz. Nekem nem volt előtte jóslóm egyszer sem. Amikor vette fel a szülésznő az adataimat akkor kezdtek lenni fájások.
2016. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
elsőnél egyszerre elfolyt az összes vizem, rengeteg volt, másodiknál egy nagyobb löket és 30 órán keresztül folyt tovább.
2016. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kétszer fajasokkal
2016. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fájásokkal, 3 nap otthon vajúdással.
2016. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem, be kellett menjek pont 40 hetesne a korházba a dokihoz, megvizsgált, mondta, hogy ma szülünk, már 2 újjnyira ki vagyok tágulva. Burokrepesztés után kezdődtek a fájások.
2016. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem fájás volt de nem volt vészes, aztán vizsgálat közben elfolyt a magzatviz
2016. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!