Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 napja szültem, normalis egy...

4 napja szültem, normalis egy szűk tenyér méretű alvadt vér? Hozzá görcsölök is. És ha normális akkor meddig?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet normális de lehet, h nem. Beszélj az orvosoddal, kívülről megnyomkodja a méhet, h hogyan áll a visszahúzodásban, illetve csinál egy uh-t, h nem maradt-e bent valami.
2017. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondtak a szuleseim utan, hogy ha alvadt, es meg gorcs is van, akkor mindenkepp menjek orvoshoz, akar surgossegire, hogy megnezzek. Masodik szulesem utan egyszer mentem vissza hasonlo gond miatt, halistennek kiderult, hogy semmi. De ilyenkor jobb ha megnezik!
2017. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az alvadt vér talán még igen, de a görcsölés nem biztos. Ha teheted, inkább nézesd meg, az a biztos. Inkább nézzenek hülyének és zavarjanak el, mint hogy baj legyen.

Szoptatsz? Mert attól is görcsölhet a méh.

2017. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!