Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek valami elojel...

Volt valakinek valami elojel szülésnél?

Figyelt kérdés

2. babát várom nagyon a vége felé tartok 36. hét jön.

Vizesedik a lábam, mint vmi elefánt, tegnap óta aranyér (eddig is volt, de nem fájt) most kenegetem mert már zavar és fáj. 1. babánál nem voltak iylen gondjaim picike aranyér volt csak a végén, 2.nál már most fáj :(.



2017. máj. 31. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtte pár nappal irdatlan hascsikarás hasmenéssel...azt hittem megszülök. De amúgy semmi más nem utalt rá. Nekem a hasam se szállt le, én meg azt figyeltem, de felesleges volt. Már nem sok van hátra Kedves Kérdező! Kitartás neked, próbáld meg túlélni valahogy az utolsó heteket. Minden jót kívánok és boldog babázást a végére!
2017. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nyakdugón kivul semmi, fajasok jöttek csak, de megerzi az ember mikor van itt az idő. 3. at várjuk, az első kettőnél is más volt s nála is az lesz


25km ( leány)

(2,5 +5 éves fiú anyukája )

2017. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A hasam szállt le igy visszagondolva. Akkor gozom nem volt hogy mi van, képen látom hogy el volt torzulva..

Szülés elott par nappal naponta csipkedo érzés alul.

7 honapos kislany anyukája

2017. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elotte 1-2 nappal hasmenes, baratnomnek szinten :) Mondtam is neki mikor panaszkodott hogy egesz nap megy a hasa, hogy meglasd holnap szulni fogsz!! :)
2017. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem hasmenés nem volt.....semmi nem volt 1. babánál, elfolyt a víz, így ott tutira kellett kórházba menni. ez kezd a végére nehéz lenni, 1. babánál csak nagy lett a hasam és megszületett a végére ennyi :D itt több olyan van, hogy már csak jönne ki :D
2017. máj. 31. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Napközben be-begörcsöltem, de csak úgy mintha megszorították volna a hasam majd elengedik. De semmi ezen kívül..

Este 9kor kezdődtek a fájások.

2017. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A terhesség kb. 40 hét, te a 35-ödiken vagy, ha jól értem. (Én a 36. közepén.) Amíg be nem töltjük a 37-et, koraszülésnek számít. Elhiszem, hogy eleged van, kicsit néha nekem is, de szerintem még ne akard, hogy kijöjjön. Baj lenne.
2017. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn ma vagyok a 40. Hèten. Àprilisban riogattak az orvosok, hogy legyek òvatos, hamarabb fog jön. De mikor???? Amùgy nem feküdtem, meg van egy 3 èves is, aki nem hagyott pihenni. Szòval, mi màr tènyleg vàrjuk. Mèg semmi jele 😕
2017. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7. válaszoló: nekem a doki azt mondta 36. után akármikor jöhet, tehát betöltött 36. hét/ 37. hétben levo anyuka :)

egy csajszi a hétvégén szülte meg a babáját jún 25-re volt kiírva. 3 kg feletti és 52 cm.

1. babánál tök jól bírtam, sajnos vele nem, mert fáj mindenem és nem kicsit. az idegeim beakadnak aranyerem fáj stb. én is örülnék, ha a kiírtig benn maradna, de egyre nehezebb. 1 babánál nem volt ilyen, ott simán bírtam mindent. kb alig bírok lábra állni, úgy fel vannak puffadva a lábaim.

2017. máj. 31. 21:03
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és simán normális (162cm) testalkatú csajszi vagyok, 4 kg babát jósolnak hosszú babát, és mondom most úgy fel vagyok puffadva deréktól lefele, hogy nem ismerek magamra. deréktól felfele semmi gond, csak a hasam nagy :D
2017. máj. 31. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!