Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél okozott valakinek...

Szülésnél okozott valakinek problémát korábbi méhszáj conisatio?

Figyelt kérdés
Konkrétan első szülésről van szó, 2 éve volt a műtét (loop-conisatio) Több orvosnál is voltam, mind magánorvosok, volt aki komolyabban vette, volt aki kevesbé. A mostani orvosom, akinél szülni fogok, azt mondta, megnehezítheti a dolgok menetét, de ez nem törvényszerű... Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, legyen szíves ossza meg velem. 😊 köszönöm
2015. júl. 30. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az első babát várom, 2001 ben volt HPV és rossz rákszűrés miatt conisatiom. Veszélyeztetett terhes vagyok. Annyit mondott az orvos, hogy a későbbiek folyamán be kell varrni a méhszájat, és nagy valószínűséggel ezért nem fogom tudni megszülni a babát, de nem törvényszerű. Most itt járunk. Engem is érdekelnek a tapasztalatok. Remélem ír más is Neked.

2015. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem gond, hogy írok, mert konkrét tapasztalattal nem rendelkezem, azonban tavaly szültem és nem egészen 5 hónappal később volt conisatio-m. Az orvosom azt mondta, hogy elvileg minden rendben lehet egy következő terhességnél és szülésnél, de jobban oda kell figyelni majd az "állapotokra", ráadásul mivel az első szülés császár lett, a két dolog együtt nagyobb eséllyel eredményezhet egy újabb császárt a belső sérülések elkerülése végett.
2015. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nah akkor meselek. 2004ben volt conisaciom ami hal istennek idoben felfedezett rakmegelozo allapot volt. Tavaly szultem 2ora alatt. Semmi gond nem volt.jobban kell figyelni.konnyebben tagul a conizalt.megszaj.
2015. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat 😊 engem inkább azzal rémisztgettek, hogy nem fog kinyílni-tágulni megfelelően, de ezek szerint bármi lehet. Még egyszer köszönöm 😊
2015. júl. 31. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!