Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A front hogyan, mikor indíthat...

A front hogyan, mikor indíthatja be a szülést?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy front hatására sokaknál megindulhat a szülés. Akinél így történt, azoknál a front napján indult be, vagy előbb? Úgy értem, ha péntek estére ér oda a front, akkor péntek este lesz több szülés, vagy már előtte (aznap vagy már csütörtöktől) beindul?
2017. jún. 1. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes korom után 3 frontot töltöttünk még egyben és a 4. frontnál indult be a szülésem. Szerintem inkább csak akkor indíthatja be, ha amúgy is beindulna lassan. Én 39+5 hetes voltam. Ez nálam akkor úgy volt, hogy megérkezett egy kettősfront ami több napig volt itt, 2. frontos napon nagyon nagyon sokat keményedtem és másnap indult be a szülésem. Dugig volt a szülészet amúgy. Valami hatása biztosan van, de hálistennek leggyakrabban inkább már csak időben.
2017. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
hidegfronti hatás felerősítheti a görcsös panaszokat, a a kismamáknál méh összehúzó hatása van.
2017. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalban jött a lehűlés száraz viharral és akkor folyt el a magzatvizem (38+4). De a szülészet teljesen kihalt volt (nagy klinika). Kérdeztem a szülésznőt, ő azt mondta, nem tapasztalják, hogy annyival többen lennének ilyenkor.
2017. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!