Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39-40- (41 ) hetes kismamák,...

39-40- (41 ) hetes kismamák, hogy vagytok, hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva? Vannak jóslók? A hidegfront hat rátok?

2016. júl. 13. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra vagyok kiírva, semmi jele eddig a babának, egy kósza jóslófájásom sem volt eddig. Hidegront eddig annyiban hatott, hogy kevésbé volt mozgékony a babám a pocimban. Kíváncsi vagyok, hogy a mai beindít-e vmit. Te mikorra vagy kiírva?
2016. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én 18-ra vagyok kiírva. Nekem viszont napok óta keményedik, estére besűrűsödik, aztán elmúlik.

Tegnap voltam dokinál, azt mondta, kezd illeszkedni, de még zárt a méhszáj.

Neked hanyadik baba?

2016. júl. 13. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj bírni, nekem 2. baba a 16 hónapos fiam mellé, vasárnapra vagyok kiírva. Nyomja a fejét rendesen lefelé, óriásiakat mozog, magához mérten egyébként kevesebbszer. Folyamatosan távozik a nyákdugó, holnap nst, vasárnap találkozom az orvosommal, ha addig semmi. Ha nyíltam, szerintem esélyes az indítás, mert nagy babának ígérkezik eléggé.
2016. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Péntekre vagyok kiírva es megorulok ettől a melegtől! Gyűlölöm!!!! Már nagyon szeretnék szülni! Anno a fiam is hidegfrontra jött, ugyhogy remélem most is beindul ettől a szülés!
2016. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mára vagyunk kiírva, 1100 a méhszáj érték,nyákdugót még nem észleltem, nst. áramlás ma rendben volt, itthon várom hogy beinduljon valami.Frontra nem vagyok érzékeny, de azért még bízom benne, mert estére ide ér elvileg a vihar.

Ma 3-an is szültek egyszerre mikor bent voltam a szülőszobán vizsgálaton, hát már én is maradtam volna...Keményedések vannak ma folyamatosan, más jel nincs.

2016. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam 40.Hetes.... Semmi jele, nem tudom milyen a nyak dugó , de valami zseles anyag régóta folyik, neha átlátszó, ,vagy sárgás .... NST vizsgalatom tegnap volt, szinte semmit nem jelzett,holna lesz a következő, es igy kétnaponta 41. Hétig, akkor viszont befektetnek. A front szinte hatástalan ram is....pedig bíztam benne. Se jósló, se semmilyen fajasok nincs, max ha mozog. Mar nagyon szeretnek szülni, jo lenne túl lenni rajta. O a 2. Babám , mar van egy 7,5 éves . Kitartás!... Bent nem maradnak a babók!
2016. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beindult valamelyikőtöknek? Nekem nem :(
2016. júl. 14. 07:34
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem sem. Mozgására keményedik a hasam, nyilall lent, érzem a fejét, de semmi. Ma nst-ről kiküldtek mozogni, enni-inni, annyira aludt. Utána már hamar szabadultam.
2016. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!