Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utan 5 hettel kis...

Szüles utan 5 hettel kis verzes ellenere szex?

Figyelt kérdés
5 hettel szüles utan tegnap együtt voltunk a parommal.ovszerrel vedekeztünk. Reggelre kicsit felerösödött a verzes.Lehet baj belöle?

2017. jún. 5. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudjuk megmondani, hogy baj lesz-e. Jót biztos nem jelent, hogy utána vereztel. Zárójelentést sem olvastad? Abba is beleírják, hogy 6 hétig nincs ülőfürdő, szex stb.
2017. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen lehet baj belőle, mivel nem véletlen ez a tiltás, ennyi idő kell ahhoz hogy regenerálódjon a méhed, ami ugye mivel levált a méhlepény, egy merő nyílt seb volt. Valószínűleg megerőltetted, mivel szex hatására összehúzódott a méhizomzat, ezért előfordulhat hogy felszakadtak azok a sebek amik még nem teljesen hegedtek be, ezáltal könnyebben fertőzést kaphatsz.
2017. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
"Felerősödött a vérzés", szóval a szülés után még el sem múlt. Igen, lehet belőle baj. Még mindig sok a primitív ösztönlény.
2017. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem minden értelmes kórházban ráírják a kórházi zárójelentésre!! Az enyéimre pl ráírták hogy 6 hétig házasélet tilalom!!
2017. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Számomra már az durva, hogy úgy voltatok együtt, hogy még el sem múlt a vérzésed. Hát én nem tudom, 12 hete szültem, és nem az volt a legfontosabb, hogy szexeljek a férjemmel, főleg nem a 6 hetes kontroll előtt.
2017. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt ilyen tervem, de felhívtam az orvost, hogy a 6 hetes kontrollra mehetnék-e egy héttel korábban. Aztán a vizsgálattól függően igen vagy nem.


Az orvos annak ellenére nem engedte, hogy felajánlottam, hogy a hatodik héten is elmegyek, tehát kétszer keresett volna rajtam. Ragaszkodott a 6 héthez.

2017. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Lehet baj belőle. De a te bajod ! Hihetetlen h ennyire nem érdekel a saját egészséged!
2017. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, egeszsegetekre!:)
2017. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!