Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 23 óta nem jött meg,...

November 23 óta nem jött meg, a párommal pedig rendszeresen voltunk együtt, nem védekeztünk. Van esély arra, hogy terhes vagyok a negatív teszt ellenére?

Figyelt kérdés
Egylépéses csíkot vettem az negatív volt december 30-án, utána január 4-én is megnéztem egy érzékenyebbel, de az se mutatott semmit. Viszont azóta se jött meg most kéne neki megjönnie majd jövő héten ha megjönne. Eddig rendszeres vérzéseim voltak. Híztam, a melleim megnőttek, és fájnak néha. Hányingeres rosszullétek csapnak meg, pár napja munkában majdnem behánytam. Emellett baromira ingerlékeny vagyok, a zaj, és minden egyéb idegesít jobban mint bármikor. Fáradékony is vagyok. A kérdésem az lenne, hogy a negatív teszt ellenére lehetek terhes? Akarok majd jövő hét után ha nem jön meg egy új tesztet is csinálni, de megvárom, hogy megjön vagy sem, hátha csak kimaradt.7 hetes vagyok a kalkulátor szerint ha terhes vagyok, a nővéremnek a teszt 10. hét után volt halványpiros mikor ő terhes volt, szerinte simán lehetek terhes már nála is így indult negatív tesztek és még is volt valami. A párommal akarjuk több mint fél éve nem védekezünk, de eddig nem jött még össze hátha most?! Szerintetek? 27/L

2016. jan. 14. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el orvoshoz, ha terhes lennél, már ki kellene mutatni a tesztnek is. Lehet vmi hormonális gond, PCOS, vagy már áll a háttérben, vagy nem állt vissza a ciklusod, bármi lehet.

A terhességi tesztnek már pozitívat kellene jelezni az elmaradt mensi után egyből, de egy héttel később már biztosan.

2016. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz!

Tesóm bármelyik nap szülhet, és gyakorlatilag nincs egy normális pozitív tesztje sem.

Vérvétel igazolta a terhességet, sőt már UH képe is volt a babáról, de a tesztjei negatívat mutattak.

2016. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a doki. Elég régóta késik, ha baba van, azt már látnia kell ultrahangon, ha nincs, akkor meg jó lenne tudni, miért késik.
2016. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma is behánytam majdnem egyszer
2016. jan. 14. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elmész orvoshoz már meg tudja mondani,hogy terhességről van-e szó. Barátnőmnek 9hetesen lett először pozitív a tesztje, következő terhességnél mégkésőbb.
2016. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
varom majd a fejlemenyeket :)
2016. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én bizakodom, mert fél éve próbálkozunk, hátha most összejött. pattanásos is lettem eléggé pedig nem volt egy se még 1-2 hónapja
2016. jan. 14. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!