Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen erős...

Szülés után milyen erős vérzésre számithatok? Eleg a betét?

Figyelt kérdés
Ar neztem olyan always bugyit is de lwhet az tulzàs lesz
2017. jún. 8. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A sima eü betét nekem nem lett volna elég, az első hétben Tena lady betétet használtam, utána már elég volt sima betét.
2017. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sima eü betét nekem nem lett volna elég. Tena Ladyt vittem, de szükség is volt rá.
2017. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tena Ladyt használtam szülés után 6-7. hétig. Később már elég volt az eü betét (én 9 hétig véreztem).

Sokkal erősebb vérzésre számíts, mint egy átlag menstruációnál. Persze ez nem mindenkinél így van, nem vagyunk egyformák.

2017. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt sima eü betét,azt hiszem kicsit több mint egy hétig volt rá szükség
2017. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején biztosan kell a Tena. Nekem abból elég volt egy csomaggal, utána jó volt a sima betét.
2017. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Tany Lady bugyipelenkát vittem és nem volt túlzás egyáltalán,nem bántam meg mert szükség volt rá.
2017. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első napokban èn is Tenát használtam, de nem volt túl erős a vérzésem, és nekem elég kényelmetlen volt, nyomta a gát sebemet. Úgyhogy hozattam be a kórházba sima betétet, az sokkal kényelmesebb volt, és nekem elég is volt. De készülj fel szerintem az erős vérzésre, nem vagyunk egyformák.
2017. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem megbíztak h vigyek gyógyszertárból szülés utánra. Ott győzködött a gyógyszerész hogy kelleni fog a legvastagabb mert ömlik olyankor a vér. A barátnőm viszont csak sima vastag betétet használt.

Szerintem ez is egyénileg változó lehet. Vegyél többfélét és majd meglátod melyik fog kelleni.

2017. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem elég. inkontinencia betéttel is durván átáztam az első napokban. (aztán az más kérdés, hogy nem cserélték ki alattam a lepedőt végig...) én már lehet, hogy legközelebb felnőtt pelenkát viszek,de amúgy a tenát szokták javasolni az eldobható bugyijával.
2017. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább készülök a legrosszabbra, mint hogy pirulva kelljen új lepedőt kérnem. Hidd el, jó ötlet a bugyi, bár én a tena pants-et javaslom. Abból egy csomag talán elég is, de még vinnék mellé betétet, ki tudja, végül meddig kell bent maradni.
2017. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!