Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hová fog vinni a mentő Pesten?

Hová fog vinni a mentő Pesten?

Figyelt kérdés
Már írtam ki egy kérdést tegnap arról, hogy huzamosabb ideig Pesten kell tartózkodnunk családostul, amikor szülni fogok. Nem ismerem Pestet túl jól, azt tudom, hogy a Blaha Lujza téren fogunk lakni, és utánanéztem, hogy az a VIII kerület, de több kórházat is láttam ott. Alapból hová fognak vinni, ha kezdődik a szülés? Nem akarok orvost fogadni ott, mert hát azt sem tudom, hol kéne, vagy hogy kik vannak, ki a normális. Így a mentő a legközelebbi kórházba visz, de vajon melyik az? Kicsit most félek. Sajnos a hazajövetelt biztosan nem tudjuk megoldani.

2017. jún. 9. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Baross utcai klinikára, ők fogadják a betegeket bárhova is tartozzanak lakcímileg. De ez csak egy tipp
2017. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy mentővel kell majd menned? Arra elég kicsi az esély.
2017. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is úgy tudtam hogy nem kell mentőt hívni. Csak bemész az egyikbe mondjuk taxival.
2017. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Épp hogy nem szeretnék mentővel menni, itt is olvastam nemrég, hogy sokszor felesleges, és én is annak tartottam. Viszont enm mehetek be csak úgy valahová, hogy szülni fogok, nem? Vagy akkor csak megkeresem a legközelebbit, és nem is szúrnak le, hogy honnan kerülök oda?
2017. jún. 9. 17:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy mentőt hívhatsz, hogy márpedig most szülni fogsz, a kórházba is besétálhatsz ezzel az indokkal - sőt, inkább az utóbbi az életezerűbb :)
2017. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég szerencsétlen szitu, de természetesen bemehetsz bármelyik szülészetre.
2017. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Viszont a másik kérdésben olyan válaszokat kaptam, hogy nem mehetek be csak úgy. Meg azt is, hogy nem szeretik az ilyen kismamákat. Számíthatok emiatt valamilyen hátrányra a rémesen kellemetlen szituáción kívül?
2017. jún. 9. 17:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Hátránya annyi lehet, hogy ha bemész és még úgy látják, hogy nincs túl közel a szülés, akkor elküldhetnek, pl az épp ügyeletes kórházba.
2017. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát konfettit biztosan nem fognak dobálni, de az alap ellátást megkapod. Jópofizásra, szívbéli mosolyokra ne számíts.
2017. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgalatokra nem mesz Pesten? Szülés előtt nst....
2017. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!