Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert gondoljak sokan azt itt...

Miert gondoljak sokan azt itt hogy nem lehet csak ugy barmelyik korhazban megszulni? Vagy en tudom rosszul?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom hogy ezt irjatok.

En ugy tudom hogy BEINDULT szulessel barmelyik korhazban kotelesek fogadni. Gondolom olyan meg nem nagyon van higy valaki beindult szules nelkul indul szulni.

Ket dolog szamit beindulasnak: magzatviz elfolyas vagy fajas.


2017. jún. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szokta molvasni a válaszokban, hogy beindult szüléssel nem küld el a kórház, de ha nem indult be, csak a kismama hiszi azt, akkor átküldik az illetés kórházba. Illetve az szokott még sokszor elhangzani, hogy a mentő az illetékes kórházba fog vinni, nem szabadon választott az úticél.
2017. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Igen bármelyikbe fogadnak, de csak is a legközelebbibe ha mentőt hívnak..

Ha meg van annyi ideje a kismamának, hogy apával/taxival/rokonnal elmennek a kiválasztott kórházba, az más.

2017. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beindult szüléssel igen, vagyis 5 percnél sűrűbb, rendszeres fájásokkal, elfolyt magzatvízzel. Más esetben átirányítanak a körzetesbe.


Választott kórházban fogadott orvossal szülhetsz.

2017. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!