Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen házi praktikák vannak...

Milyen házi praktikák vannak az aranyérre?

Figyelt kérdés
Reggel óta nagyon fáj, de nem tudok elmenni gyógyszertárba. Bepanten kenőcsöm van itthon. Az jó rá?
2010. máj. 18. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülj bele egy kád meleg vízbe (Ne legyen forró, ha babát vársz!), ideiglenesen enyhíti a panaszokat! Ha meg már el tudsz menni a patikába, javaslom a Varázsdió krémet. Nekem nagyon bevált, 1-2 hét alatt teljesen elmúlt az aranyerem, szülés alatt se jött elő és azóta se...
2010. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves kerdezo...en 38 hetes terhesen ulni sem tudtam...nagyon el voltam keseredve...az en dokim Detralex tablettat adott, 3x1-et, Troxevasin kenocsot ketszer naponta, langyos kamillateas borogatast, es minden wecezes elott Sperti kremmel jol bekentem...a napokban kell szulnom, es tunetmentesen meggyogyult...amugy nekem a meleg csak rosszat tett...gyogyulast
2010. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!