Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok jó Szülészt / nőgyógy...

Mayann kérdése:

Tudnátok jó Szülészt / nőgyógyászt javasolni az Uzsokiban?

Figyelt kérdés
Nemsokára 2 hónapos a pocaklakó és az Uzsokiban szeretnék nőgyógyászt választani , mert sajnos az én dokim csak magán klinikán vezet le szülést , ami piszok drága . Érdeklődni szeretnék, hogy tudnátok ajánlani jó dokit onnan, aki nem annyira elhavazott hogy 1,5 hónap alatt nem lehet bekerülni hozzá? ( Mivel 1 babát korábban már elveszítettem , elég hipohonder vagyok)😁.Nekem Jex Annát és Tóth Richard- ot javasolták de, Annához lehetetlen jó időpontokat kapni ( s amúgy is pasi párti vagyok ezen a téren) Tóth Richard kapcsán pedig , úgy tudom szakorvos jelölt nem vezethet le majd szülést . S nekem fontos lenne, hogy 1 kézben legyek elejétől a végéig.

2017. jún. 13. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Baksay László, Dr. Pataki Zoltán, Dr. Bőze Tamás
2017. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gerencsér Gézához járok. Nagyon bírom,de sok kismamája van neki is,mert tényleg jó doki.
2017. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Dr Tóth Richárdhoz járok, és nála is fogok szülni hamarosan. Rezidens nem vezethet le szülést, ő viszont már szakorvos jelölt (ez a nőgyógyászoknál 5 évig tart), és nála ez az utolsó év. Már évek óta vezet szüléseket! ;)

Én csak ajánlani tudom, nagyon alapos, kedves, hozzáértő. Csúszásra kell számítani, rengetegen vannak nála. Én mindig legalább fél órát bent voltam nála, pedig alig volt kérdésem, így a harmadik gyereknél.

2017. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem most egy ott dolgozó ismerősöm Dr. Telek Tamást javasolta. Elmegyek és megnézem milyen, remélem, hogy jó fej lesz...
2017. jún. 15. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a dokim is őt ( dr.Telek) jelölte ki helyettesének,ha akkor szülnék,mikor már szabin van,szóval még egy voks rá. Személyesen nem ismerem,de kíváncsi vagyok milyen.
2017. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!