Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyire szállt le a...

Kinek mennyire szállt le a hasa szülés előtt? 😊 képet tudnátok csatolni?

Figyelt kérdés

#szülés #has #leszallas
2017. jún. 14. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán semennyire. Nem száll le mindenkinek. Láttam kismamát, akinek a térdét verte már NST-n, nekem meg fönt volt a szülés napján is. Teljesen egyéni, mint általában minden a terhesség alatt. Meg nincs is jelentősége.
2017. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "térdem verte" de vagy 2 hétig biztos. Szóval szülést nem jelzett. Másnak meg a vajúdás közben száll le a pocakja.
2017. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtti napon még találkoztam a nagymamámmal, még nézte, hogy nem szállt le. Aznap pont készült még egy utolsó fénykép rólam, este megindult a szülés. Évekkel később néztük a mamával azt a képet, ott már határozottan állította, hoyg bizony le volt szállva. Szóval szerintem az sem egyértelmű, hogy mi a leszállt és a nem leszállt has.
2017. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem szállt le! Erre ne alapozz ;)
2017. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Kétszer szültem, egyiknél sem szallt le semennyire.
2017. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem szállt le,másodiknál 36hetesen leszállt, de nem indult be egyáltalán a szülés így császár lett a vége.
2017. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elírtam, 34hetesen szállt le a másodiknál.

6-os voltam.

2017. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se szállt le, pedig 40+5-re szültem, szóvel volt ideje😂. Szülés közben illeszkedett be a baba, pedig 2,5 óra alatt kinn is volt!
2017. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!