Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán dr. Orosz Lászóró...

Nyíregyházán dr. Orosz Lászóról szeretnék véleményeket, különös tekintettel a szüléshez való hozzáállásáról. Valaki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a szülésről nem tudok nyilatkozni, mert kicsit sokalltam a tarifáját. Terhesgondozásra jártam hozzá valameddig, alapos orvos, nem volt panaszom vele. Csak nagyon drága és amúgy se voltam benne biztos, hogy fogadott orvosnál szeretnék szülni, inkább a terhesgondozás miatt jártam hozzá. Sok kismamája van, néha elég sokat is kell várni a vizsgálatra, de nem zavar le 5 perc alatt.
2017. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen,én is tartok. Terhesgondozás ok, bár 3 hetente 15, khm határeset. A szülésről nem beszéltünk még, nem is tudom, hogy megy ez. Mond majd egy összeget? Nem elég hálásnak lenni csak úgy?

Tanácstalan vagyok...

2017. jún. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!