Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Különös, esetleg vicces dolog...

Különös, esetleg vicces dolog történt veled a szülés alatt?

Figyelt kérdés

Egy válaszban olvastam, h épp a kitoláskor tüsszentett az illető. Nekem a vajúdás alatt iszonyatosan égett a gyomrom, bár ez nem tudom mennyire számít különösnek.

Meséljetek veletek mi történt!


2010. júl. 26. 21:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Én brassóit akartam enni,és aludni szerettem volna otthon,de azt mondták még van egy kis dolgom előtte :)És ami nem vicces volt hanem kellemetlen ,az az,hogy ahogy jött lefele a baba nekem púznom kellett.
2010. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
100 kg voltam amikor szülni mentem.Gátlazító labdán ültem.Vajúdás alatt csak annyi tudtam mondani,hogy biztos el fog durranni a labda alattam.Mindenki kinevetett.Mikor eljöttek a tolófájások,csak azt hajtogattam:legyek már túl rajta mert nagyon régóta nem aludhattam hason.Hát szerintem ez sem minden napi.Mondták a szülőnők is.
2010. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Kitolásnál kakilás helyett pukiztam egy hatalmasat, ropogósat, csak úgy zengett a szoba. Egyenesen a szülésznő arcába :-DDD nem volt fogadott, hanem egy undok ügyeletes, szóval nem is bánom :-P

Én nem emlékszem rá, anyukám mesélte mikor már hazajöttünk. Meg állítólag viccelődtem a legnagyobb fájások közepette is, mindenki a csodámra járt. Mondjuk mi egy ilyen vidám család vagyunk.

2010. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
99%
Ikreim születtek,és mivel nem túl gyakori egy normál,hüvelyi ikerszülés,ráadásul burokrepesztéssel indítva,oda lettek parancsolva a szülészorvos gyakornokok okulni.Burokrepesztés után az egyikük elment kávézni,mert mindenki azt hitte,órákig fog tartani.1 óra alatt megszülettek a lányok,a kedves fiatalember lekéste a szülést.Na azt nem tette ki az ablakba amit a főorvostól kapott !:)))
2010. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két dolog volt. Az egyik, hogy a beöntés után kétszer is úgy lerendeztem a wc-t, hogy nem győztem takarítani magam után. Ott röhögtem, hogy itt állok szülés előtt nagy hassal és a wc-t sikálom :) A másik az, hogy elaludtam, mikor beindult a szülés. Emlékszem, hogy félálomban szólt a szülésznő, hogy megnézné mi újság odalent. Arra eszméltem, hogy nagy rohangálás van körülöttem és ezerrel tolnak a szülőszobába. Kiderült, hogy már kilátszott a babám feje.
2010. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
nálam azon nevetett a párom és a szülésznő, hogy úgy vajúdtam, h háton, mindkét lábam behajlítva felhúzva és a lábaimat felváltva pihentettem a másik térdemen, h a bokámat tettem a térdemre és úgy ellazítottam.mondta a szülésznő h így még nem látott vajúdást...
2010. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahol szültem olyan szerencsétlenül volt megoldva a vizesblokk, hogy a wc és a zuhanyzó egy térben volt és 1 db. összesen. beöntés után ott vagyok a wc-n robbantgatok. Közben jön be egy csaj zuhanyozni. Mondom neki, hogy hát én nem tudom mikor végzek, nem-e jönne később. Erre ő: áááá engem nem zavar, csak a szülésznő mondta, hogy igyekezzek a zuhanyzással. A csaj zuhanyzott én pedig....
2010. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az volt, hogy miután megszültem és stoppolt az orvosom azon vitatkoztam vele, hogy jól varrjon össze mert a férjem megbosszulja, ha nem! Erre ő győzködött, hogy így meg így tuti jó lesz én meg állandóan csak mondtam neki a magamét persze viccből! Az egész ,,stáb" rajtunk röhögött!
2010. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Infúzió, oxitocin és nst volt rámkötve miután elfolyt a magzatvíz és bementünk a kórházba. Végig feküdnöm kellett, így a wc-zés ágytálban volt. Na ez olyannyira megtetszett, hogy könyörögtem az ágytálért. Iszonyatosan kényelmes volt rajta vajúdni. Amikor jöttek a tolófájások rendesen kétségbe estem, hogy hova vitték az én drága ágytálamat, és nem lehetne e úgy csinálni, hogy az alattam van.

Mindenki röhögött, hogy ágytálba akarom szülni az én Kicsikémet?

2010. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Reggel bementem szülni a 41.héten,dokim éjszaka volt ügyeletes már indult és megkért ha lehet,akkor ne ma szüljek,mert nagyon fáradt,hosszú éjszakája volt.Gondoltam magamban annyira biztos nem,mint nekem:S

A másik már szülés után volt,akkor bújt ki a kislányom,erre a doki:Itt van megszületett!Egy életre szóló felelősség!Mikor jön a következő?

Férjemmel meg csak néztünk,azt se hallottuk mit beszél...:)Erre mondja a doki:Szóljanak ha sok vagyok,és befogom.Néha túl sokat beszélek:)

Van még 1:Egész délelőtt kint ültünk a folyosón a férjemmel meg a csomagokkal,mert nem volt egyetlen szabad ágy sem!(Ez inkább felháborító,mint vicces!!!)Szóltak előre,hogy várni kell,de igyekeznek.DÉLBEN!bekopogtam a szülőszobára,hogy hozzanak egy matracot szívesen lefekszek itt is a folyosón is,de mostmár vízszintbe szeretném tenni magam.Felkísértek,éppen ebédeltek a többiek,és valóban...még mindig ott kászálódtak az 5.ágyon és nem bírtak elindulni haza,pedig már 10-kor váltás volt!!!

2010. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!