Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hét van vissza szülésig mi...

2 hét van vissza szülésig mi lenne jobb?

Figyelt kérdés
Elvileg 2 hét van vissza. Pár hete van nagy aranyerem ami fájt, most stagnál kezelem. Viszont ma reggelre vérzett, nem sok, de azért élénk piros. Doki mondta 38. hét elott nem indítja be (nem indokol 38 elott meg is értem ezt ) Én kivárnám, hogy magától induljon be, de így mi lesz? Érdemes beindíttatni aranyér miatt ? (amikor kijött akkor ülni nem tudtam most kenegetéssel kúppal stagnál, de mára vérzett)

2017. jún. 15. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem indítanám emiatt. Kényelmetlen, fájdalmas, de a várandósságot, a babát nem veszélyezteti.
2017. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az indított szülés általában(!) nehezebb, és ha nálad is ez igaz lesz, az aranyér is jóval nagyobb lesz. Szerintem menj el egy proktológushoz és próbáld meg az aranyeret még gyorsan helyrehozatni, amennyire lehet. Egyébként a Detralex érfalerősítő gyógyszert és a gyulladáscsökkentő Doxiproct kenőcsöt tudom ajánlani - mindkettő vény nélküli, de olyan, hogy valakinek ajánlják a "kockázatok mérlegelésével" és bevállalja terhesen (és szoptatósan...), valaki meg nem, tehát te inkább kérdezd a saját orvosod. (Viszont amiket meg biztosan lehet terhesen - általában Sperti és Reparon -, azok csak nagyon enyhe esetben használnak.)
2017. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sperti meg reparon meg ilyenek azok stagnáltatják, helyrehozni ezt szerintem szülés után tudom :/
2017. jún. 15. 10:08
 4/7 A kérdező kommentje:
én is azon gondolkodok, hogy inkább kivárom :) most nem fáj nagyon, illetve van (meg a vér miatt ijedtem meg)
2017. jún. 15. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kivárnám. Akiket én ismerek és indították a szülést, azok mind császárral végezték. Tudom, hogy ez nem mindig van így, de én csak ilyen embereket ismerek. Nem tágultak.
2017. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbált egy kicsit tornáztatni a végbélnyílást, bekenve, megfeszíted, kiengeded finoman.
2017. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem abban a stádiumban van,hogy az segit azért is nem.irt fel gyogyazert mert ezen csak a szulés segit már:/
2017. jún. 16. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!