Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsi vagy Hondvéd Kórház...

Kókuszlány kérdése:

Bajcsi vagy Hondvéd Kórház szülészete a jobb?

Figyelt kérdés
Párom véget mehetnék a honvédba kerületileg viszont a Bajcsiba tartozom. Várom a tapasztalatokat

2017. máj. 8. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A Bajcsyba biztos nem mennék. Ugyan nem szülészeten, de volt rossz tapasztalatom. Ha teheted menj a honvedba. Én ott fogok szülni. Hány hetes vagy? :)
2017. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak nem jött össze ,csak tervezzük 😊 szeretnèk körültekintő lenni 😊
2017. máj. 8. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A honved azért is jó, mert nagyon felszerelt a koraszülött osztálya. Mindent mérlegelni kell. ☺️
2017. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettőt szültem a Honvédban ügyeletben (a másodikat 2 hete), nagyon jó. Imádom, hogy császár után is 3 nap múlva haza adnak, ha nincs gond. Sok fiatal doki van, aki nem unja még a szakmáját. A szülésznők is jók. A csecsemősök nem, de róluk sehonnan nem hallottam jót.

Jó, hogy a látogatás korlátozott, tudsz a babára figyelni.

2017. máj. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 éve a Bajcsyban szültem. A dokik, szülésznők, ápolók és csecsemős nővérek, mind rendesek és segítőkészek. Mindent megmutatnak, és kérdezhetsz is, nem harapják le a fejed. Az első éjszaka leadhatod a kicsit, hogy tudj pihenni, főleg ha császáros vagy és nem tudod megemelni (pl. a szobatársam 4,7 kg-os lányt szült császárral). Vannak 2 ágyas és több ágyas szobák, és kb. 2 szobánként vannak zuhanyzó/wc, amihez nem kell kimenni a folyosóra.

Egyetlen hibája van, ha hibának lehet nevezni, hogy a látogatási idő korlátlan. Én ennek csak a rossz oldalát tapasztaltam, így azt preferálom, ha az üvegfal másik oldalán ragadnak a látogatók, és hagyják a szobában a többi anyukát és babáját egymásra hangolódni.

2017. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!