Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van most itt olyan kismama,...

Van most itt olyan kismama, aki októberben vagy novemberben szül a budapesti Bajcsy kórházban?

Figyelt kérdés
Hány hetes vagy, hányadik baba lesz? Hogy vagy?
2015. okt. 12. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
En nem ott fogok. Holnap 34. Het lesz mar. Nekem nincs kulonosebb bajom csak nem birom a hosszutavu setalgatasokat mert nagyon elfaradok. Elnehzul az egesz testem es mar vonszolom magam egy ido utan. Hatam idonkent szokott fajni. Se jobb se rosszabb alvo nem vagyok mint eddig.
2015. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban fogok ha minden igaz, november utolsó hetére vagyok kiírva (ma vagyok 34 hetes). Második lányomat várom. Viszonylag jól vagyok, nem lettem hatalmas, nem vizesedek, csak a gyomorsavam kínoz sokat meg az éjszakai izzadás. Az első szülésem sürgősségi császár lett (nyakra tekeredett köldökzsinór miatt), így nagy esélyem van, hogy megint császár lesz.
2015. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!