Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyakdugo tavozasa utan...

A nyakdugo tavozasa utan mikor folyik el a magzatviz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyt el a magzatvíz, pontosabban már erős fájások mellett repesztettek burkot a szülőszobán. A nyákdugó a vajúdás legelején ment el nekem.
2017. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés előtti 1-2 hétben folyamatosan távozott. Nem folyt el a víz, magas vérnyomás miatt doki repesztett 38. héten.


A másik szülésemnél meg folyni kezdett a víz magától, de a nyákdugónak nyomát se láttam egész idő alatt.

2017. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem is folyik el magától, nagyon gyakori, hogy már vajúdás közben repesztik. Szüléssel, terhességgel kapcsolatban egyébként sincsenek igazán törvényszerűségek, fix szabályok.
2017. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 órával később folyt el.
2017. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 héttel szülés előtt ment el a nyákdugó, rendszeres fájásokkal, 5 ujjnyival repesztettek burkot a szülészeten.
2017. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem miután elmemt a nyákdugó rá 4 nappal indítottàk a szülést. Szóval nem biztos hogy beindul a szülés de sokaknál igen, de olyan is van akinél úgy megy el a nyàkdugó hogy észre sem veszi.
2017. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem reggel 10-kor távozott a nyákdugóm és hajnali fél 2-kor elfolyt a magzatvíz.
2017. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!