Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha vajúdásnál folyik a magzatv...

Ha vajúdásnál folyik a magzatvíz mit csináltok? Raktok be betétet? Más ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az előző szülésemnél kb ömlött a magzatvizem.... csupa olyan lett a hálóingem, az ágy, minden. Raktam be óriási szülés utáni betétet, de kb egy felülés, vagy fordulás után teljesen átázott...Járt valaki más is így? Mit csináltatok? Vagy esetleg van olyan betét ami erre nagyon jó? Ami nektek bevált?

2016. jún. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
a korhazban adtak alátétet, aminek a kulseje vizállo. plusz adtak vagy 30 darab nagy vastag betétet is, illetve benyomták a lábam kozé (bugyi nem is volt)
2016. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem adtak semmit. Hatalmas inkontinencia betéteket, meg betegalátétet vittem, jó szolgálatot tettek.
2016. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legnagyobb tenát tettem be, 1db bírta kb fél percig. zt hiszem nem erre vannak kitalálva,ha rendesen folyik,annyit nem szív fel. fél zacskó ráment mikor kiküldtek sétálni a folyósora folyó magzatvízzel :s szerintem max ezek a tena óriás pelenkák bírhatják de inkább ázzak át mint a pelenka :D
2016. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem amíg nem illeszkedett be a feje(kb 8 óra :D), addig végig folydogált. Papírvattát kellett bevinni, azt raktam oda(bugyi nem volt a szülőszobán rajtam), de állandóan cserélni kellett, pikk-pakk átázott, lépten-nyomon folyt. A párom mosta fel utánam. :)
2016. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt lepedőket raktak a vajúdó kismamák alá.
2017. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!