Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció előtt érezteték valamit?

Figyelt kérdés
Vagy egyszercsak megjött? Volt esetleg hasszurkátok, mellbimbó bizsergés, görcsölgetés hetekkel előtte?
2017. jún. 19. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt minden. Fájt a hasam, a lábaim, a melleim. Hányingerem is volt, meg néha szédültem. Olyan hangulat ingadozásaim voltak, hogy magamat sem bírtam elviselni 😄

Már tesztet akartam csinálni, mert azt hittem terhes vagyok. Aztán megjött. Nagyon erős volt az első vérzésem.

2017. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyivel előtte? Mármint pár nappal vagy hetekkel?
2017. jún. 19. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kb két héttel előtte kezdődött a hasfájás. Utána fokozatosan jött a többi tünet.
2017. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nekem 3-4 hete össze-vissza van megjön érzésem. 1 hete hétfőn 2-3 óráig görcsölt a hasam. Szóval csak pár nap volt néhány óráig fura érzésem. Remélem semmi baj nincsen. 15 évig szedtem fogamzásgátlót, utána rögtön sikerült a baba, bízom benne nem most jön elő, hogy valami gáz van.
2017. jún. 19. 08:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadom még a tapasztalatokat!
2017. jún. 19. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi elojele nem volt egyik szulesem utan sem, igencsak meglepeteskent ert. Viszont foleg az elso szulesem utani elso menstruacio rettenet eros volt, es tartott vagy 9 napig. Aztan helyreallt idovel..
2017. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!