Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes mamik! Hogy vagytok?...

39 hetes mamik! Hogy vagytok? Egyre kozelebb a szules, nem feltek? 😊😊

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Második gyerek,az első nagyon nehéz volt,féltem azért,de már sehogy se jó,csak kínlódok főleg ilyen melegbe még jobban..a két kezem össze tenném ha végre beindulna
2017. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú jo hogy mások is vannak itt😊

Ki mikorra várja?Nemek?

Nekünk 2.baba és kislány.A első baba császáros volt,14 órát vajúdtam.Szeretném már végre ha a kislányom úgy döntene hogy jön.Nagyon nem bírom ezt a hőséget.Bocsi a nyafiért de nem viselem jól ezt a terhességet főleg mióta ilyen forróság van😅😅

2017. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
en 29re vagyok. es kislany 😊 hat mar en sem birom.. viszont rettenetesen felek 😦 elso baba lesz.. aztan neztem egy csomo videot a szulesrol.. ( addig nem feltem egy pillanatig sem ) azota ha belegondolok is rosszul vagyok.
2017. jún. 24. 09:44
 4/4 Anikó1985 ***** válasza:
Én 36 hkm vagyok. Meglepő módón most érzem magam a legjobban a terhesség alatt, bár állandóan izzadok mint a ló és vizalatt vagy bennne vagyok, de ez megoldható. Inkább a hatalmas hasam ami útban van és sok mindent nem csinálhatok így ez a rossz, de nem sokára túl leszek ezen a részén is és akkor ... Várom már nagyon a 2. kisfiam 😁
2017. jún. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!