Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az oka az idő előtti...

Mi az oka az idő előtti burokrepedesnek es magzatvizelfolyasnak?

Figyelt kérdés
35. hetre szultem, es csak kíváncsi vagyok, mik lehettek az okok. Problémamentes terhessegem volt, előző nap meg dolgoztam, aznap is végig pörögtem. Aztán egyszercsak hirtelen elfolyt a magzatvizem. Végül minden jól alakult, de azért hibáztatom magam. Többet kellett volna pihennem? Vagy talan az volt a baj hogy aznap felugrott ram egy kutya (pont a hasamra, de nem volt fájdalmas)? Vagy egyszerűen csak front?
2017. jún. 24. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Felszallo fertozesek, külserelem pl ha anyat nagyobb baleset eri, dohanyzas, genetika, vitaminhiány, a többihez ott a google
2017. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az öcsémmel szintén ilyen korababák voltunk, én 35 hétre ő 36. hétre jött. Mindketten kirúgtuk a magzatburkot.... Nem fértünk el anyu hasában, pedig bitang nagy hasa volt. Valószínű ez ilyen genetika. Szóval ilyen is előfordul :) De tényleg sok sok oka lehet, igazából szinte sose derül ki. A lényeg, hogy jól vagytok :)


Most én izgulhatok, mert még anyukám és az ő öccse is kora babák voltak... ráadásul arra a dátumra vagyok most kiírva amire anyukám velem volt... akár jövőhéten szülhetek is :D Bár bízom benne még legalább 3 hetet bent marad a picur.



34 hkm

2017. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 37. héten szültem idő előtti burokrepedéssel, viszont fájásgyengeség miatt császár lett, semmit nem tágultam. Nekem azt mondták, hogy ehhez semmi különös dolog nem kell, ez sokszor előfordul. Azt mondták, hogy ezzel semmi baj nincs, csak nálam nem indult be végül és muszáj volt a császár. teljesen problémamente terhességem volt, soha nem voltam rosszul. Annyi, hogy rengetegszer volt folyásom, nem volt viszketés, de időnként kaptam rá gomba elleni kúpot. Én még erre tudtam gondolni,hogy esetleg ez befolyásolta.
2017. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ne hibáztasd magad! Nem hiszem,hogy a pihenésen múlt. Én már a 32. héttől itthon voltam és mégis így jártam. Előző voltam.
2017. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!