Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikor szólt a nagyszülőknek...

Ki mikor szólt a nagyszülőknek/rokonságnak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mikor mondta el, hogy beindult a szülés. Volt olyan aki csak miután megszületett a baba szólt a nagyszülőknek?

2017. jún. 28. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Programcsaszarom volt sajnos, így tudták mikor fog szuletni, de vegul elobb megindult 35.+5nél , amikor már a mutoben voltam csak akkor szólt parom a szuleimnek es anyukájának, meg noverenek is irt! Masnak nem! Gratulaciot kaptunk sogornomtol a facebookon igy igy tudtak meg sokan. Keresztszuleimet en hivtam fel aznap késő délután.

2. Baba 39.+1 re volt programozva, ő sem várt.:/ bekellett fekudnom mert mar jott volna. Visszatartottak de ő 34+6 nál kikereckedett. 9 napig bent is tartották. Elso gyerekem 5 napig! Hál istennek semmi bajuk nem lett es tejem is lett :)

2017. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi igen, 26 orat vajudtam osszesen, szules utan ertesitett mindenkit a ferjem, szandekosan akartam igy, hogy addig ne zavarjanak meg, ameddig a vajudas van. Egy kozelben lako baratnom tudta csak, mert hozott nekem aznap ebedet, es mert ugyanabban a korhazban szultunk, es kerdeztem tole:)
2017. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

A párom a vajúdás közben szólt mindenkinek, hogy elkezdődött. Azért is volt ez érdekes, mert december 24 volt és így mindenki tudott drukkolni a koccintásokkal a karácsonyi vacsora mellett :D

Én is nyugodtabb voltam, hogy tudtam gondolnak ránk.


Szerencsére eléggé aktív a családom, beleértve a nagyszülőket is, így csak két facebook csoport beszélgetésre volt szükség a szűk család "riasztására".

2017. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem volt gond belőle? Tudták, hogy így tervezitek?
2017. jún. 28. 13:57
 5/12 A kérdező kommentje:
#2-nek szólt a kérdésem. :)
2017. jún. 28. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
A szüleimnek szóltunk, mikor megkezdődött a vajúdás, anyósékat a férjem a szülés után pár órával hívta fel (mondjuk akkor is kár volt),de velük nem voltunk beszélő viszonyban már évek óta.
2017. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után. A férjem velem volt bent, nem láttuk értelmét, hogy előbb szóljunk. Utólag sem bánom, mindenkinek jó volt így, probléma sem volt belőle.
2017. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél anyukám vitt be a kórházba, a többi nagyszülőnek azután szóltunk, hogy megszületett. A második indított volt, így tudták az időpontot. Külön a rokonoknak nem szóltunk, vagy elmondták a nagyszülők, vagy később tudták meg mikor pár naposan felraktunk róluk 1-1 képet fbra
2017. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi úgy tervezzük, hogy csak akkor szólunk ha megszületett.
2017. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, annyit mondtak, hogy sejtettek, hogy valami van, mert nem valaszoltunk. Biztos szerettek volna tudni rola, de azt is ertettek, hogy nekem akkor befele kellett figyelnem, nem rajuk. A vajudas egy soktenyezos folyamat, amit mindenki mashogy el meg, es amit sokaknal a lelki allapot befolyasolhat. Te erzed, hogy, mi lenne neked a legjobb, hogyan tudnal a leginkabb magadra es a babadra figyelni. En fontosnak tartottam, hogy minel tobb tenyezot kizarjak ebbol a folyamatbol. Ha neked az ad biztonsagot, hogy szolsz, akkor erdemes szolni. Ha ugy erzed, hogy nem, mert nyugalomra vagysz, az is egy jogos igeny, igy oszinten szolva szamomra nem nyomott nagy sulyt, hogy ok ezt hogyan eltek meg, az annal inkabb, hogy szamomra mi konnyiti meg.
2017. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!