Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig nem gáz...

Szerintetek meddig nem gáz nem elmondani a nagyszülőknek, hogy unokájuk lesz?

Figyelt kérdés
Hanyadik hétig?
2017. jún. 14. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már kezd látszódni akkor azért illene.
2017. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
En a 12. hetig varnek vele, masnak se mondanam hamarabb.
2017. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk fontos volt, hogy személyesen mondjuk el. Anyósoméknak a 12.héten, anyukámnak pedig a 14.héten sikerült. Persze még nem látszódott. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha nem tudják meg egyből. Egyedül a legjobb barátnőm tudott róla korábban egyébként.
2017. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
12. hét betöltése után mondtuk el.
2017. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én már 14 hetes vagyok, az én családomnak elmondtuk a 12. heti UH után. Anyósomék viszont még nem tudják. Én nem találkozok velük, mert januárban összevesztünk. Azóta én nem voltam náluk, meg ők sem nálunk. A férjem volt náluk.

Eddig azt mondta a férjem, hogy majd személyesen mondja el, most meg azt, hogy ha majd megszületik, küldünk egy képet... Azt is nagyon idétlenül reagálták le, amikor 1 éve bejelentettük 3 év után, így a 30-hoz közeledve, hogy összeházasodunk.

Szóval egyszerűen nincs kedve a férjemnek elmondani nekik. És bár nem szeretem őket, mégis gáznak érzem, hogy ne tudjanak róla.

2017. jún. 14. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, min vesztetek össze, de nem jó haragot tartani, pláne családban - ha nagyon cikik, persze akkor jobb a távolság, de lehetőleg duzzogás nélkül. Szerintem ha egy illedelmes sms-t vagy emailt küld a férjed, attól még nem sérül az önérzete és van ideje a másik félnek is átgondolni, miképp reagáljon, hátha ők már nyitnának felétek.
2017. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Részegen nekem esett az apja, elkezdte szapulni a családomat, meg engem is. Sokáig tűrtem, de nálam akkor ott betelt a pohár. Anyósom meg szó nélkül nézte végig az egészet.
2017. jún. 14. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat igy nem tudom,en azt gondolom szolnank azert,


Mi joban vagyunk, anyu a masodik volt aki megtudta, a csalad tobbi tagja meg kb 2 ora mulva..

De en azt is elmondtam volna ha baj van,elvetelek vagy hasonlo...


Nekem a csalad legyen az enyem vagy ferjeme, minden ilyesmit tud azonnal...


De mi tamogatjuk egymast es viszont igy van, tudom,hogy sogornomek kuzdenek a babaert, ok meg tudtak mindket babankat a teszt napjan.


Meg a ti helyzetetkben sem tudom elkepzelni, hogy ne szoljak...


Nekunk is voltak vitaink anyosekkal, de azunokak mas szintre helyeztek a kapcsulatunkat

2017. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En a 8. het korul mondtam el, viszont az exem a szuleinek akkor mikor mar 6 honapos terhes voltam. Egyszeruen szegyellte...
2017. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!