Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítenetek kiszámolni?

Segítenetek kiszámolni?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam 7 hetes.

Kb.megis mikorra várhatom a babát?

Menstruációm nem volt évek óta,mert szoptatok.


2017. jún. 29. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Kb 33 hét múlva.

Majd az orvos mondd egy dátumot.

2017. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. Február közepe
2017. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
87%
Ha a"nagykönyvben"megírt 40 hetet vesszük alapul egy terhesség hosszának,akkor még 33 heted van hátra...Azaz 2018.02.05.Ám ezt szerintem még nagyon korai kijelenteni,hiszen a 7 hetes terhesség,még nagyon nem pontos számítás,főleg úgy,hogy nem volt menzesz...
2017. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötekedni járok elhiheted. Egyébként nem is voltam bunkó, te fújtad fel az első válaszom. Erről meg nem én tehetek. Mensesed nem volt. Mi nem látunk itt beléd. Csak az orvos tudja nagyjából megmondani a szülés várható időpontját a méretek alapján. Gondold át a kérdesed, mielőtt kiakadsz. Támpont nélkül nem lehet erre válaszolni. Akkor mégis mit vársz? :)
2017. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mások tudnak normálisan válaszolni,csak te nem. Ez az oldal egyébként is azért van,hogy kérdezzünk. Nem azt kértem,hogy pontosan számoljatok ki a dátumot,hanem azt ,hogy körülbelül mikorra várható?

Tetszik érteni?

2017. jún. 29. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert te nem tudod kiszámolni kb- ra sem? Hány éves vagy? Mi az iskolai végzettséged?
2017. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

12 hetes Uh-on majd kiírja a doki a várható születési dátumot, onnantól az fog számítani végig.


Nagyjából egyébként te is tudsz számolni, mivel 40 hét egy terhesség, tehát 33 heted van ahogy előttem is írták. Nyilván ritkán jönnek pontosan a babák.


Boldog babavárást!

2017. jún. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!