Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sikerult valakinek haton...

Sikerult valakinek haton fekve (felig ulve) felrakott labakkal gatvedelemmel szulnie?

Figyelt kérdés
Ugy olvastam, hogy ebben a pozicioban a legnagyobb a gatserules eselye. Ahol szulok ott ezt engedelyezik csak. Harmadik szules.

2017. jún. 30. 06:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem így szültem, az elsőnél vágtak, a másodiknál már nem kellett.
2017. jún. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
En is igy szultem az elso kettot. Elsonel vagtak, masodiknal majdnem vegbelig repedtem. Nagyon jo lenne ha most sikerulne a gatvedelem, de ebben a pozban!? :( Jo olvasni h van akinek igy is sikerul.
2017. jún. 30. 06:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült a második baba, pedig majdnem 4 kilós volt.
2017. jún. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

En mindket gyermeket ebben a pozicioban szultem, annyi elteressel, hogy az elsonel nem volt a labam felrakva, hanem felhuzni kellett (egyiket a ferjem segitett tartani, a masikat egy szuleszno). Mindket gyereket gatvedelemmel szultem es sikerult, nem repedtem, pedig az elso kozel 4kg-os volt es 37-es fejkorfogatu. Hosszu volt a kitolas, 40-45 perc, pont a meretei miatt nagyon-nagyon lassan engedtek megszulni, hogy sikeruljon a gatvedelem. A masodik gyerek kisebb volt, a feje is normal meretu, ott gyorsabban ment.

En ugy vettem eszre, hogy a szuleszno/orvos hozzaertesen mulik nagyreszt, illetve azon, hogy a szulo no egyuttmukodjon. Tenyleg szinte csak milimeterrol milimeterre engedtek haladni a gyereket kifele, amikor lattak, hogy mar nagyon feszulnek a szovetek, akkor leallitottak, nem volt szabad nyomni, vartunk kicsit az akkor nyomhattam ujra ismet kicsit.

2017. jún. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mind a 3 gyereket így szültem, elsőnél vágtak a másik kettőnél nem
2017. jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Én csak azt nem értem, miért szülnek ott nők, ahol beleszólnak milyen pozícióba szüljön.
2017. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a 3.-nál sikerült. Szerintem a szülésznőn múlik leginkább, villámszülésem volt (gyors tágulás, gyors kitolás), és mégis összejött.
2017. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Azert ez annyira durva, a 21. szazadban ilyeneket kozolnek az orszagban ? Ezt engedelyezik ? Ez annyira szornyu...
2017. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is felhúzni kellett a lábam,az egyiket én tartottam,a másikat a szülésznő.szerencsére nálunk gátvédelem pártiak az orvosok,szülésznők.sikerült is.
2017. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6, mert nincs más?
2017. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!