Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Molnár Imre (Miskolc) mit...

Dr. Molnár Imre (Miskolc) mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

Nem találok friss véleményeket. Milyen árakon dolgozik? Mennyire megbízható? Stb.

Orvos választás előtt állok. 8hkm



2017. jún. 30. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szültem nála, de egyébként is hozzá járok. Elégedett vagyok vele. Nagyon alapos orvos. Jó szakember, endokrinológus is és geneteikai ultrahagot is csinál. Rendes volt nagyon végig a terhesség alatt és a szülésnél is (bár nekem programozott császárom volt). Nagyon szép lett a hegem.

Nem mondott összeget a szülésért.

2017. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!

És az orvosi vizsgálatokért, ultrahangért alkalmanként mennyit kér? Csak kb. lennék kíváncsi.

Magán rendelésre jártál vagy a megyeibe?

2017. jún. 30. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Magánba jártam terhesgondozásra és nem emlékszem már az árra, de közepes volt. Kb. 8 ezer. Ultrahangra a kórházba kell menni, azért nem kért pénzt.
2017. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam nála és teljesen meg vagyok elégedve! Egy nagyon alapos,rendes doki. Az asszisztense egy tünemény, mindent elmagyaráztak, jövőhéten megyek uh-ra. Fel is kértem hogy legyen a dokim. Korrektül elmondta hogy a kaáliban is rendel és ritka de van rá esély hogy nem tud fogadni stb. Szóval nagyon rendes volt. Örülök hogy rá találtam.
2017. júl. 6. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne a doktor úr, ha tudnátok pár infot írni megköszönném :)
2017. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!