Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Molnár Imre (Miskolc)...

Dr. Molnár Imre (Miskolc) nőgyógyászról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak pozitív. Konkrétan mira vagy kíváncsi?

Nekem Ő csinálta a kezeléseket a Kaáliban. 6 év szarakodás (már bocsánat) után elmentünk hozzá és 3 hónap alatt terhes lettem. Utána hozzá jártam a terhesség alatt. Egy elég problémás terhességet vitt végig. Nála is szültem császárral.

Írhatsz privátot is.

2013. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írtam privire! :)
2013. jan. 22. 16:27
 3/11 anonim válasza:
Nekem is csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban, a héten csinálta a kaáliban az ultrahangos petevezeték átjárhatósági vizsgálatomat,amitől nagyon féltem, de nem volt vészes és megyek majd hozzá konzultációra is a férjemmel.Nekem szimpatikus emberileg is,és másoktól is csak jót hallottam róla.
2013. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen már mi is járunk, járnom kell ultrahangra. Most nézzük hogy lesz-e peteérésem vagy sem, hétfőn kell mennem.

Neked mi a problémád amiért a Kaáliba jártok?

2013. febr. 9. 19:05
 5/11 anonim válasza:
Mi kb 7 hónapja próbálkozunk a babával, de a korunk miatt ( én 37, férjem 39) mát túlestünk minden vizsgálaton, neki semmi baja, a hormonjaim jók, az átjárhatóságin is jó volt minden, most nekem is nézték a héten a peteérést, azzal van gond, már arra is kaptam a nőgyógyászomtól két hónapja clostit, akkor használt is, de most hogy nem szedem, megint nem nőnek rendesen a tüszők, szóval ezért, a doki a korunk miatt inszemet javasolt, ezért megyünk konzultációra hozzá ezt megbeszélni.
2013. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is inszem lesz, és ez az első Clostilbegytes hónapom. Remélem sikerül majd. Nektek is ezt kívánom! :)
2013. febr. 10. 19:34
 7/11 anonim válasza:

köszi, neked akkor most lesz már ebben a hónapban?

Drukkolok, h sikerüljön.

2013. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igen most lesz, ha minden jól megy már pénteken! Én nagyon izgulok miatta. Nektek mikor esedékes?
2013. febr. 11. 17:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat látom, hogy még csak konzultációra mentek. Mi egyébként szeptember óta járunk oda, és már több mint két éve nem jön a baba. :( (Én 25 vagyok) Remélem most végre sikerül! :)
2013. febr. 11. 17:27
 10/11 anonim válasza:

nekünk ha minden jól megy márciusban, persze ehhez az is kell h rendesen megjöjjön, ne kelljen arra is gyógyszer

mentünk volna hamarabb is konzultációra, de nem volt időpont, de még így is kell mennem majd megint vérvételre, meg teljesen friss citológia is kell

ne izgulj, állítólag ez a beavatkozás sem vészes,időben sem tart sokáig, én az átjárhatóságitól is úgy féltem, de kibirható volt. ha majd túl vagy rajta, légyszi meséld el milyen volt

2013. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!