Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mire lehet szükség szülés után?

Mire lehet szükség szülés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy értem hogy nem nekem hanem a babnak mire lehet szüksége amit nem adnak a kórházban pl. : kis ruha, kis sapka, kesztyű hogy össze ne karmolja magát, cumi ti mit visztek vagy vitettek! Előre is köszi szépen a válaszokat!!
2010. máj. 20. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ milyen kórház. Magánkórházak adnak mindent, még cumit is!

Egyébként egy férjre van szükség, aki amíg kiterítve fekszel, addig segít a kórházban a gyerek körül.

2010. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Cumisüveg, adnak a kórházban, de inkább a sajátot használjátok. Altató cumit is vihetsz.

1 csom. eldobható pelus, bár általában adnak, de az én teljesen átlagos babámnak a hónaljáig felért.

Popsikenőcs, popsitörlő. Esetleg takaró, azt is adnak, de én azt is vittem sajátot.

Jó ha viszel szopipárnát, feltéve ha van/ vagy akarsz használni, én nem vittem és bánom is mert nagyon nehezen hoztuk össze a babámmal a megfelelő poziciót, otthon pedig ebben már simán ment. Vihetsz pólyát is, könnyebb megfogni benne az újszülöttet, pl szopizásnál is akár, de csak ringatni is.

Textil pelust pár darabot (fej alá, büfihez stb).

2010. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor ezek is mennek a táskába!!
2010. máj. 20. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kis kesztyű és egy kis sapi is kelleni fog, legalábbis nálunk kellett.:)

A többit leírták.:)

2010. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell cumisüveget vinni a korházba??
2010. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért mert lehet, h pótlásra szorul.
2010. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!