Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni küret?! Volt-e...

Szülés utáni küret?! Volt-e neked? Mennyivel a szülés után volt és hogy derült ki, hogy szükség van rá?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek rögtön a lepény megszülése után csináltak, mert egy jó nagy darab nem jött ki magától. Valószínűleg a doki hamarabb meghúzta, minthogy magától levált volna :(( Legalábbis ő így érezte. Azonnal altatták és megcsinálták a küretet. Úgy hallottam, hogy van olyan kórház, ahol rutin-szerűen csinálják szülés után...számomra ez azért durva!!!
2010. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 nappal szülés után. Nagyon véreztem, úgy derült ki. Végül is nem a méhből indult a vérzés, hanem a gátmetszésnél repedt meg egy ér, de elvégezték a kaparást is.
2010. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 nappal később kerültem vissza újra a kórházba.Uh mutatta,hogy lepény maradt bennem.
2010. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat mindenkinek! Én úgy jártam ahogy az utolsó válaszoló, nekem 13 nappal a szülés után derült ki a turpisság. ezek szerint ezzel nem vagyok egyedül, ez egy kicsit megnyugatat. Szép napot mindenkinek!
2010. máj. 4. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön volt. Azért volt rá szükség, mert sokat perelték a kórházat. Néhány szülés után bent maradt pár rész még a méhlepényből és emiatt másodlagos meddőség alakult ki. Szóval ahol én szültem (BP-i Szent Imre), mindenkit kikapartak. Baromi kellemetlen volt, nekem csak a szobatársam magyarázta el, miért csinálják. Amúgy én utána véreztem nagyon, pedig elvileg sokaknál azért csinálnak küretet, hogy kikaparják a felesleges vért.
2010. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap után volt küretem.Nem vált le a lepény és úgy választották le.5 héttel a szülés után kiderült,hogy az első küret nem volt tökéletes ezért kelett még egy(tele voltam lepény darabokkal).Kíváncsi lennék mit csináltak az első küretnél.
2010. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úh. ezek nagyon durva történetek. gondolkoztam, hogy átmegyek a Szt. Imrébe, de ezek után biztos nem. És valószínüleg az orvos is marad, bár azon még gondolkozom.
2010. máj. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!